Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik a 3D hatás?

Miért nem működik a 3D hatás?

Figyelt kérdés

Van egy újfajta Samsung LED 3D smart tv-m. Vettem hozzá egy samsung 3d aktív vezeték nélküli szemüveget.

Külső vincseszterről elindítok egy HD 3D filmet, és bekapcsolom a szemüveget, és mintha a tv nem ismerné fel, semmit nem ír ki, semmi nem történik... Mi lehet a baj?


2011. nov. 6. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1. Film elindít.

2. Általában a következőket látod: Egy függőlegesen vagy vízszintesen kettéosztott képernyő és látszólag ugyanazt mutatja

3. Távvezérlőn 3D gomb megnyom, feljön egy menü. Attől függően, hogy milyen a kép felosztása válaszd a megfelelő üzmmódot ( függőlegesen vagy vízszintes felosztás )

4. Most már csak képet látsz, elég elmosódott valami :D

5. Szemüveg felrak ( még mindig elmosódott a kép)

6. Szemüveg bekapcsol, és nézheted a filmet 3Dben, élesben.

2011. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
távvezérlőn 3D gomb? Mégis hol? :D
2011. nov. 6. 16:38
 3/16 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon gonoszul elrejtették.

Csatoltam két képet.


[link]

[link]

2011. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én a menüben a képbeállításoknál a 3D módban állítottam úgy, hogy a két egymás melletti képet egybeolvassza. Tulajdonképpen ugyan azt kaptam amit a 3D gomb lenyomásával tudtam volna elérni, de a szemüveget hiába kapcsolom be, semmit nem reagál. Befolyásolja az hogy nem a 3D gombot nyomtam le? Mert ezen a távirányítón én nem látok 3D gombot.
2011. nov. 6. 16:58
 5/16 A kérdező kommentje:
a távirányító ugyan ilyen, viszont nekem ott nem 3D gom van XD
2011. nov. 6. 16:59
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez 6500as Samsung Tv távvezérlője. Neked milyen TVéd van pontosan?

Egyébként amikor nem kapcsolod be a 3Dés hatást az általad említett menüben akkor az osztott nézeted látod a filmlejátszás közben?

2011. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

UE55D6500

Igen, 2db képet látok egymás mellett, ami ugyan az.


[link]

2011. nov. 6. 17:09
 8/16 A kérdező kommentje:
Van egy másik tv-is, az is D6500 csak kisebb, viszont ahoz lc kijelzős távirányító van, azon nem kerestem 3d gombot
2011. nov. 6. 17:10
 9/16 A kérdező kommentje:
de azon a tv-n is próbáltam a szemüveget és úgy sem működött
2011. nov. 6. 17:11
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát márpedig akkor te mindent jól csinálsz. Szóval ha ugyanaz a film ki van kapcsolva a 3D akkor két képet látsz, ha be van kapcsolva akkor csak 1 db kép akkor a TV megtette a maga részét a 3Dét illetően :D

Hülye kérdés: a szemüvegbe raktál elemet? :D

2011. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!