SkullCandy Aviator vagy Monster Beats by Dr. Dre a jobb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 16:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

Ha jó hangzást akarsz, akkor Sennheiser


Ha divatot, akkor Dre.

2011. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

Hát a 2 legszarabb márkát sikerül felsorolni, szóval nehéz a döntés.


De pl. ha minőségit akarsz akkor egy 10 ezres Sennheiser is alázza akármelyik általad felsorolt szart.

Vagy még AKG

2011. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk a Skullcandy meg Beats By Dre fülhallgatós divatb*zikból már rohadtul elegem van. Meglátok egy ilyen gyereket a metrón, kevés hiányzik, hogy ne csapjam le.
2011. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

eszem ágában sincs kidobni 40-50ezer forintokat egy fülhallgatóra:)

csak érdekeltek a vélemények

2011. nov. 7. 18:02
 5/19 anonim ***** válasza:
Jó nagy gyökerek vagytok a Beats nem csak divat olvass kritikákat róla meglátod ,hogy van olyan jó mint a Sennhaiser AKG csak emellé divatosan is néz ki és mindenterméke emiatt drágább.
2011. nov. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Na nee.

Oké, legyen az, hogy elfogadható minőségű, de a Sennheiser technikailag és minőségileg is ezerszer jobb nála.

2011. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De egy ugyanannyiba kerülő Senn fényévekkel megalázza. A beats-et csak iphone mellé ajánlom, hogy duplán lehessen villogni.
2011. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem 1ikőtok se hallgatott huzamosabb ideig

mondjuk 1 EREDETI!!!(ez fontos) Beats Studiot ami lehet 82k

de szerintem a hasonló árba lévő SennH felveszi a versenyt lehet 20% al drágább.De a márkát megfizeted.

Az iPhone szintén jó termék zseniális op.rendszere van 1xü és nagyszerű.És az iPhone is utobbi időbe lett divat termék ,hogy csökkent az áruk és megveheti több ember.

2011. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Előző:


hidd el, egy ugyanannyiba kerülő Sennheiser nagyon lealáz egy Dre fül/fejhallgatót.

2011. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet valamennyivel jobb nem próbálgattam, de aki dret vesz az amiatt is veszi mert jól néz ki.Sennhaiserből meg ezek a nagyobbak elég rondák.És szerintem annyivel nem lenne jobb a Sennhaiser.Nem ismerlek nem tudom milyen tapasztalataid vannak ezekkel.Csak sok gyökérbe benne van az a szterepotipia ,h divat cucc mint pl az iPhone is...De könyörgöm ha divat cucc lenne akkor nem használná annyi üzletember,bróker stb..(itt most iphonra gondoltam)
2011. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!