SkullCandy Aviator vagy Monster Beats by Dr. Dre a jobb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 16:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

iPhone-t általában azért fikázzák, mert sok kis tizenéves csak rajoskodás miatt veszi meg, és akkor megutálták.

De egyik legjobb telefon, ezt el kell ismerni (és HTC párti vagyok, szóval én se védem, csak ha valami jó akkor azt elismerem).


Beats by Dre sem szar, de nem értem, ha valaki komoly fejhallgatót akar venni, és kiad érte sok pénzt, akkor már miért nem Sennheiser-t vesz, ami sokkal jobb, bármelyik példánya.

Ha meg valakinek jól kinéző kell az bolond.

Egy Sennheiser sem ronda, nem fognak rád csúnyán nézni az emberek, most azért, mert nem ezer féle színben kapható és nincs tele koponyával?


Azért szerintem ez is elég brutálul néz ki:

[link]

2011. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

[link]

A cikk iró itt is azt irja ,hogy pl a Sennhaiser hd555öt (ami neki van)"odaveri"

2011. nov. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Beats-ért, ami önmagában nézve rengeteg pénz. Egy MP3 lejátszókkal használható fülhallgatónál talán picit sok is, a Beats ugyanis tényleg olyan minőségben szólaltatja meg a zenét, ahol az MP3 formátum már kevés "

-Minden tesztben ezt írják ,hogy ehez már FLAC kell akkor rossz nem lehet. Azt elismerem ,hogy ehhez hasonló Sennhaiser van 15el olcsóbban is csak itt a márkát még meg fizeted mellé.

2011. nov. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amúgy a Beats sincs tele mintával vagy ilyesmi.Csak itt a B -betű a füleseken olyan mint az alma az applenél.
2011. nov. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

01:07


Azért azt hagyjuk már, hogy a márkát ott meg kell fizetni.

Nem fikázni akarom most, de azt hiszed, hogy a Sennheiser az nem márka?


Ezerszer nagyobb név a hangtechnikában, mint a Dre.

Még ha jó is a Dre.

2011. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 penge76 ***** válasza:

Monster Beats studiom van... amikor vettem németben voltam sok fülest hallottam 300 euroig néztem.. és meg sem közelitette egyik márka sem abban az árkategoriában.. a divatrol meg annyit.. hogy mikor probálgattam a füleseket a soron végignéztem és a fülesek 99% fekete.. én meg ugy látom ha már veszek egy drága és komolyabb fajtát akkor , aki ránéz rögtön tudja már milyen is az...

Sennheiser is egy alap fekete szürke.. a hd800 meg azért nem 80 ropi.. hanem 300.000 ne tedd már mellé.. de árában 100% hogy a studió akármelyik fülest megveri.. aki meg azt mondja hogy 20-30.000ftos Sennheiser is jóbb a studiotól.. az szerintem nem is hallott soha studiot.. vagy azt sem tudja mit beszél..

2012. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 mr19990517 válasza:

A monster beats nem azért kerül anyiba amenyibe kerülnek hogy oda verje bármilyen 10,000-15,000, szar .

A monster egy divatos,összetörhetetlen,jó hangzásu,márkás,cucc a sennheisert,akg fekete,szürke és kinézetre se valami huuu de jó.

és aki nem probált volna még Beats-et az meg se szolaljon szerintem:D

2013. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Inkább az a divat már, hogy mindenki a sennheiser-t meg az AKG-t isteníti.Vegyen mindenki olyat amilyet már tapasztalt vagy ha nem akkor próbáljon ki sokat ártól függetlenűl. Én nem tudom kinek mennyi pénze van rá azért mondom.
2014. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
amúgy meg nem vagyok tele lével de én a pro-t ajánlom én is azt használom.
2014. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!