Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HELP! Így is működni fog?...

HELP! Így is működni fog? FELPONTOZLAK!

Figyelt kérdés
Vetem egy fényképezőgépet, és bekapcsoltam, azt írja, hogy helyezzem bele a kártyát, gondolom a memóriakártyára gondol! Van itthon egy microSD memóriakártyámhoz adapter, amikor vettem a telefonomba a mem. kártyát, és kaptam hozzá. Ha veszek microSD mem kártyák, és beleteszem az adapterbe, utána pedig a fényképezőbe, akkor mőködni fog? Mert azt írják a neten, hogy SDHC mem.kártyával lehet bővíteni! Akkor most microSDHC kártyát kell hogy vegyek? A microSD-vel nem fog működni?
2011. nov. 7. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy működni fog az adapterrel, és SD kártyával is működni fog, az SDHC visszafelé kompatibilis.
2011. nov. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt írja : Memóriabővítés jellege SD (2GB-ig), SDHC(8GB-ig)


Akkor ez azt jelenti ha microSD-t veszek, akkor azt max 2 GB legyen , ha SDHC-t, az pedig max 8 GB lehet?

2011. nov. 7. 10:15
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha veszek egy microSDHC mem.kártyát, és beleteszem az adapterbe, akkor is működni fog? (Mert az adaptert a microSD mem.kártyához kaptam)
2011. nov. 7. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:
SD-t kicsi az esély, hogy találsz 2 giga fölött, mivel a négyesnek már SDHC lett a neve. Ha SDHC-t ismeri, akármit tehetsz bele a 8GB-os határig. Inkább a régi kártyaolvasóknál lényeges a típus, ugyanis amelyik csak az SD-t tudja kezelni, abba hiába teszel 4 gigás (SDHC) kártyát, nem fogja tudni kezelni.
2011. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha azt írják, hogy SDHC kártyával nem bővíthető, akkor mindegy hogy micro vagy sem, nem fog menni.

(SDHC= nagysebességű)

Akkor csak sima SD kártyát tehetsz bele (akár micro adapterrel, akár normál) és akkor 2GB lehet a max. kapacitás.

2011. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De bővíthető SDHC-vel is , max 8 GB-ig.
2011. nov. 7. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!