Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kibontott ISO futtatása JTAG...

Kibontott ISO futtatása JTAG nélküli XBOX360-on?

Figyelt kérdés
Haverom váltig állítja, hogy képes volt az USBXTAFGUI nevű programmal az előzőleg a box által leformázott pendrive-jára rátenni egy adott játék kibontott ISO-ját, majd azt a JTAG nélküli, de LT+ 2.0-ás flash-el ellátott XBOX gond nélkül vitte is. Rengeteget keresgéltem, úgy láttam, hogy JTAG nélkül ez nem megoldható, most a haver elutazott, addig odaadta a box-ot. Én próbálgatom be "inject"-álni a kibontott ISO-kat a saját pendrive-omra, de nem igazán tudom hová kéne (Content, vagy a 16db nulla mappába), vagy egyáltalán igaz lehet-e amit mond. Vagy nem látja a gép amit feltettem, vagy megleli, de akkor "Corrupted". Demokat tudtam feltenni egy leírás által. Valaki tud esetleg valamit erről, vagy ballagjak el DL DVD-ket venni? Köszönöm szépen.
2011. nov. 16. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Abszolút lehetetlen.
2011. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!