A tiniknek nem való laptop?

Figyelt kérdés

Van egy számítógépem, amit kb. 2 éve kaptam használtan rokonoktól, azért, mert ők lecserélték egy modernebbre, én meg nagyon megörültem, hogy lesz egy saját gépem, mert addig folyton veszekedtünk a tesóimmal a gépen. És amikor elkezdtem vele gépezni akkora ngy csalódás ért: szörnyen lassú, és rájöttem, már biztos több, mint 10 éves. A hangkártya se jó benne, és a monitor is rossz, mert amikor rájön, elkezd vibrálni meg villogni, lemegy kicsibe az asztal stb. És szeretnék egy laptopot. Tényleg nem méregdrágát, csak arra kéne, hogy netezzek, zenéket hallgassak (amit erről a gépről soha nem tudtam megtenni, mert már eleve úgy kaptam, hogy nem volt jó a hang), meg legyen rajta wifi, és esetleg beépített webcam, de ez már tényleg nem a leglényegesebb. Nekem akár egy notebook is jó lenne. Egyébként az igaz, hogy a notebook-ban nincs lemez meghajtó? És a lényeg kérdés: egy 14 éves lánynak még tényleg "nem való" laptop/notebook?

u.i.: bocs a hosszú szövegelés miatt. :)


2011. nov. 19. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Egy 14 éves lánynak nyelvet tanulni, könyveket olvasni, kirándulni, barátaival lenni és efféle dolgok ajánlottak.

Találd fel magad.

2011. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
laptop=notebook. gondolom te a netbookról beszélsz. az butaság, hogy nem való, akkor a sima asztali gép se lenne való, nem? azt viszont nem várhatod el, hogy csak úgy megkapd. tedd el a szülinapi, karácsonyi pénzeket, vagy szórólapozz, mittudomén, és vedd meg magadnak
2011. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi =) tanulok ezerrel. Főleg a nyelvet, az angolt. Ezért is lenne jó, ha lenne hang a gépen, mert akkor tudnák nézni angol nyelvű filmeket. (így is szoktam, de így előbb lekell töltenem a telefonra...) és képzeld, könyvet is olvasok. A neveletlen hercegnő naplóját, a netről, angolul. :O
2011. nov. 19. 15:16
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

nekem is ennyi idős a lányom

és igenis való egy kisasszonynak a laptop

2011. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azért, de nálunk nincs heti meg havi zsebpénz. És én ezt most komolyan mondom, mert igazából nekem nincs szűkségem zsebpénzre. 500 Ft-om van, és nem is kérek többet, mert úgy se tudnám mire elkölteni. Az osztálytársaimnak van, hogy 5000, vagy több pénze van, és én azt nem értem...
2011. nov. 19. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:
40ért már kapni kiskategóriás netbookot
2011. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát akkor kérj egyet de ne azonnal. 40-50 eft egy netbook. szüleid gondolom dolgoznak, ha megmondod hogy tavasszal szeretnél venni akkor úgy gazdálkodnak. 14 évesen nincs munkalehetőséged, még felnőttek se kapnak sokszor munkát,nem hogy te végzettség nélkül...
2011. nov. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom. Úgy gondoltam, hogy most jön a karácsony és ilyenkor mindenütt mindent leakcióznak... Szerintem nyáron vagy tavasszal ezeket drágábban adják... Gondolom.
2011. nov. 28. 14:34
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem ilyenkor olcsó karácsony előtt, hanem majd januárban karácsony után.

Ilyenkor a vásárló megvesz mindent, de januárban a kereskedőnek is élni kell, amikor már nincs pénze a parasztoknak, muszáj valahogy becsalogatni a boltba őket.

2011. nov. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!