Pityu kérdése:

Mit kell tudni elektromos gitár vásárlásakor, és miket kell beszerezni? És ezek mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
És az ASHTON márka jónak számít?
2011. nov. 25. 21:26
 1/3 A kérdező kommentje:

És ha lehet részletes válaszokat:D

Előre is köszönöm:D

2011. nov. 25. 21:44
 2/3 joe90210 válasza:
Én inkább ajánlanék Johnson márkájú gitárt.Jó érban van és szép a hangja.Az alapmodelleket megkapod 50.000-70.000 Ft körül.Kell még egy gitárkombó.Az ár attól függ,hogy mekkorát szeretnél.Szobai egyedülgyakorlásra megfelel egy 20W-os is,kb.30.000 Ft.Ha zenekarban játszanál,oda már passzol egy 100 W-os,kb. 130.000 Ft.Ha fel is lépnél szípadon,oda már minimum 300 W -tól felfelé gondolkodj.Kell még gitárkábel kb. 3000 Ft/db.Ezek után még vásárolhatsz torzítót,zengetőt,multieffektet az ár 6000 Ft-a csillagos égig.Egy jó multieffekt beépített memóriával,amire esetleg fel is tudsz venni a gitárjátékodból,közel 500.000 Ft.De azt is megteheted,hogy használt cuccokat vásárolsz,és akkor nyilván olcsóbban megúszod.
2011. nov. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 joe90210 válasza:
Azt el is felejtettem mondani,hogy lehetőleg olyan emberrel menj,aki már gitározik egy jó ideje.Meg kell nézni a gitár nyakát,nem ferde-e.Valamint elfelejtettem szólni arról,hogy az előbbiekkel együtt venned kell még húrkészletet is.De arról sem szóltam,hogy vehetsz hangolót,metronómot,capo-t,tokot a gitárnak,állványt....Lehet itt költeni a pénzt,kérem!
2011. nov. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!