Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érveket, és ellenérveket...

Érveket, és ellenérveket szeretnék, jó a laptop, vagy nem?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnék, de sokak szerint, jobb a számítógép. Kinek mi a véleménye? Miben jobb a laptop, és miben a számítógép?
2011. nov. 28. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A laptop akkor jó/kell, ha hurcolni szándékod, minden más esetben jobban használható variálható egy PC, és természetesen azonos kategóriában olcsóbb is induláskor, ha később javítani kell olcsók hozzá az alkatrészek, nem kell vinned sehova.

Laptopnál más a helyzet átlagfelhasználónál.

A laptopnak azért kedvezőbb valamivel a fogyasztása, de nem azonosak a feltételek. (Ki használ ma 15"-os monitort?)

Nekem olyan PC-m van, amiben a processzoron nincs ventillátor. 2 magos 1,6-os, már 2 éves..

2011. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

az asztali gép felett már eljárt az idő,ezek lassan kikopnak a divatból,

ezen föl lehet háborodni,de sajnos így van

2011. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem van laptop és gép is egyaránt. A gépet csak akkor használom, hogy ha játszok, a laptopot meg a fennmaradó többi esetben :D Egyébként ha nem vag nagy játékos akkor laptop mellett voksolok :)
2011. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mielőtt megvettem a laptopom nekem is mindíg ezt mondták. a gép sokkal jobb... jobb a fenéket :)
2011. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
7 éve van asztalim, 4 éve van laptopom. Egyiket sem kellett még szerelni, javíttatni. Nekem a laptop jobban bevált, egyetemista vagyok, vihetem magammal, buszon tudok filmet nézni, ráadásul nem, hogy kevesebbet, de többet tud és bír az asztalimnál. Amikor kórházba kerültem, akkor is jól jött a laptop, nem unatkoztam hosszú ideig ott bent, egyedül. Szerintem a mai mobil világban, mikor jössz-mész mindenfelé, a laptop praktikusabb.
2011. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az asztali gépet lehet tuningolni. Játszásra a laptop szinte alkalmatlan. Egy laptop sohasem lesz asztali számítógép. Az asztali PC gyorsabb, személy szerint strapabíróbbnak és stabilabbnak tartom szinte minden rendszer alatt.
2011. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"az asztali gép felett már eljárt az idő,ezek lassan kikopnak a divatból"

Én azért másképp látom.

Hány évet adsz arra, hogy az összes bankban, biztosítónál stb. eltűnnek a PC-k és laptop lesz helyettük?

2011. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
akár laptopok, de táblagépek, és hasonló perifériák :)
2011. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hardcore játékos vagy, akkor asztali PC. Már csak a hűtési lehetőségek miatt is. Egyébként viszont laptop. Ma már nagyon komoly teljesítményű hordozható gépeket kapsz elérhető áron, és ha egy hónapban csak egyszer szeretnéd elcipelni valahova, már akkor is jól jársz vele. PC párti voltam régen a bővíthetőség miatt, de most már évek óta csak a torrent fut az asztali gépen.
2011. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
(Én küldtem a kérdést) Köszönöm szépen a válaszokat! Nem szeretnék rajta játszani, tanuláshoz, netezéshez, és legfőképpen szövegszerkesztésre használnám. (14 vagyok) A szüleim szerint jobb a számítógép, mert jobban lehet javítani, meg több rajta a hely, de ha nekem laptopom lesz, akkor nem szeretném kidobni, ha baja van, mert voltak akik azt mondták, hogy nem igazán lehet javítani. Szerintetek?
2011. nov. 29. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!