Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleménye sony vrd-mc5...

Mi a véleménye sony vrd-mc5 ről annak akinek van ilyen kütyüje?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van újabb is,de ez kompatibilis a kamerámmal
2011. dec. 1. 15:14
 1/1 kobralgin válasza:
Nekem van egy ilyen készülékem egyébként és nagyon jó. Alkalmas minden fajta hagyományos analóg jeladású készülék felvételének digitálissá való alakítására. Max felbontás, amit lehet vele készíteni az hd. Digitális kamerával viszont csak sony készülékkel kompatibilis. Video felvételeket, memória kártyán tárolt felvételeket, esetleg usb csatlakozású készülék közvetlen összekötésével könnyedén tudsz dvd-t írni természetesen dvd forműtumban. És, ami nem mindegy azt hiszem magyar nyelvű. A felvétel nagyon egyszerű. Elindítod a lejátszást a felvevőn pedig a felvételt. Automatikusan konertál és ír. Minőség romlás nélkül, van amikor feljavítja. Ja és természetesen tv-ről is lehet vele felvenni!!! Remélem segítettem. Privi üzire várom válaszod.
2012. jan. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!