Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet valahol venni olcsón...

Lehet valahol venni olcsón Samsung Galaxy tab-ot?

Figyelt kérdés
80.000Ft a maximum keret rá. Múltkor találtam már 79-ért de megszűnt az oldal. Nem tudtok 80 alatt?
2011. dec. 2. 20:06
 1/3 Budwa ***** válasza:

amazon.com, külföldről hozzák. Annyi hogy nincs rajta magyar nyelv. A galaxy Tab 10.1 most 449 $ (16 Gb, wifis)

230 Ft/$-al számolva: 103.000 Ft, de még mindig olcsóbb mint itthon.

2011. dec. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tudok, de esküszöm ne vegyél ilyet, ha nem akarsz akkorát szívni vele mint én. P1010-em volt de tényleg csak egy nagyképernyős Androidos telefon (tel. funkció nélkűl). A weblapokat ugyan megnyitja de arra és játékra használható maximum. Egy Galaxy S telefon mindent tud, amit a Tab és sokkal hordozhatóbb + még telefonálásra is alkalmas. Nem beszélve arról hogy 80-ért a csak WiFi-st kapod, 3G nélkűl. Én 3 hónap után 50-ért adtam el nemrég mert már majdnem földhöz vágtam, annyiszor fagyott le meg resetelte magát és eltűnt minden beállítás róla. Nagy szívás volt hogy megvettem.
2011. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sőt. Mostmár a Flash támogatás is megszűnt a mobil eszközökről, tehát a későbbiekben azzal is meggyűlik a Tab-ok baja.
2011. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!