Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung i8910 HD-m van ami...

Samsung i8910 HD-m van ami most symbian s60as operációs rendszerrel fut, lehet androidot tetetni? Valahol? és ha igen akkor megéri?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet rajta. a rendszere már eléggé elavult, de jó telefon. régen nagyon szerettem volna egy ilyet, de ma már nem kéne.
2011. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem hiszem.Több fajta mobil létezik,mindegyiknek vannak korlátaik.Pl.:java platform mobilra akarnál tenni symbian-t akkor besülne mert a teljesítménye jóval kevesebb mint azt az okostelefon op rendszere megkívánja.Már maga a nokia n95-ös is elég gyenge,alkalmazások szempontjából.Ha valakinek más a véleménye akkor legyen.Sztem maradj a symbian-nál,nekem volt androidom de lecseréltem egyszerű Pocket pc-re.Jobban megéri!!!
2011. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod, a google a barátod... [link]

[link]

2011. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!