Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megérné lecseélni az Xbox...

Pink07 kérdése:

Megérné lecseélni az Xbox 360-nt egy ps3-ra?

Figyelt kérdés

Nekem egy xbox 360 arcade Jasper alaplapos 512mb 20gb HHD-vel felszerelt gépem van. Szerintem, most jól pézért eltudnám adni, de megérné egy ps3-ra váltani?

A lényeg, hogy az xbox 360 nem flhaselt, és már én is másolt gamékkel szeretné játszani. Vagy ki flahseljem, vagy eladjam és vegyek egy ps3-mat? De azon hogy van a másolt gamék futattása?


2011. dec. 11. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

PS3-at 3.55-ös FW-ig lehet flashelni.

Ilyet újonnan sehol sem fogsz venni, max használtan, ahol direkt feltüntetik, hogy 3.55FW, vagy félig újonnan, tehát a kis konzolboltokból, amit csak addig használtak, amíg megbizonyosodtak róla, hogy 3.55-e.


Kell hozzá egy külső HDD is (bár lehet azóta már nem, nem tudom).


És az összes 3.55-ös PS3 jóval drágább, mint egy újabb, vagy 20k-val drágábban is adhatják (70k).

2011. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy ps3 jobb, mint a box, szóval megérné lecserélni, kivéve hogyha flashelnéd, az a box területe.
2011. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mate1996 ***** válasza:

Én úgy olvastam, hogy Recovery mod-ból visszalehet rakni a 3.55 ofw-t.(még nem próbáltam) és utána arra a 3.55 cwf-t.

Ki kéne próbálnom nem a cfw-t ha nem, hogy lehet-e egyáltalán 3.55-re visszafrissíteni.

Valaki nem próbálta már?

2011. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!