Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mp4 lejátszót szeretnék venni...

Mp4 lejátszót szeretnék venni barátnőmnek karácsonyra. Ötletek?

Figyelt kérdés

Régóta vágyik rá és ez egy megfelelő ajándék lenne számára, mivel nem szereti a porfogó ajándékokat (ahogy én sem:D). Javasoljatok nekem legyetek szívesek olyan mp4 lejátszókat, amik ezeknek a követelményeknek megfelelnek:

- 4Gb belső memória / vagy 2Gb memória, de bővíthető

- 9-10 óra lejátszási idő

- Ár: max 10.000 Ft

Főleg Pécsen érdekelne, de ha máshol van, viszont rendelhető, az is jó. Előre is köszi a válaszokat!


2011. dec. 12. 15:20
 1/5 anonim válasza:

Ezen az oldalon kedvedre válogathatsz:


[link]


Remélem megtalálod a számára a megfelelőt!:)

2011. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. dec. 12. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha minőségibbet akarsz (mert amúgy 10k-ért csak belépőszintűt kapsz) veszel egy refurbished Sansa Fuze-t (vagy Clip/Clip+t).


Refurbished termékekről egy kis infó:

[link]


Konkrétan innen tudsz rendelni:

[link]


Ingyen van a szállítás, én kb fél éve rendeltem, és semmi miatt nem tudok panaszkodni.

Vagy guglin is kereshetsz más eladókat.


És egy eredetileg 27k-s lejátszó biztos jobb, mint egy alapból 10k-s.


És olyan 20 órát bírja egy feltöltéssel (és 4 gigás, 32 gigáig bővíthető)

2011. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi ezt az ötletet is. De nyilván azért írtam értékhatárt, mert nem áll módomban egyetlen ajándékért 27.000 hufot kiadni (magamnak sem vennék ennyiért). Jó lenne, ha megtehetném, de nem így van.

Viszont biztos örülni fog a 10,000 Ft-osnak is, mert idén már párszor szóba került, hogy örülne egynek, csak nem volt pénze rá.

2011. dec. 12. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Már nem tudom pontosan mit írtam, de összefoglalva:

az eredetileg 27 ezres terméket 10k-ért megveheted, ha megelégszel a refurbished-del (ami szinte full ugyanaz, mint az új, a csomagolást leszámítva).

2011. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!