Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek karácsonyra? Ne nagy dologra gondoljatok!

Figyelt kérdés
mert még hát ennyire jutottam: [link] mert ő az ilyen kis bedugós fülbevalókat szereti aminek formája van nem a nagy csüngőseket!!!aki talált ilyesmiket irja le ide!előre is köszi
2011. dec. 6. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért mi keressünk?Keress te!


www.vatera.hu-keresőjébe fülbevaló és több százat kiad...

2011. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezek olcsó áruk. :)

Nálunk 300 Ft-ból simán meg veszed max 500Ft. Azért ne egy 500Ft-os fülbevalóval bökd ki a szemét. Ha szereti az ilyet vegyél neki többet! Esetleg keress olyat amihez nyaklánc is van. Tudd meg, hogy miket szeret még, nézz körbe a szobájában mik vannak jobban feltüntetve. Esetleg egy kisebb plüss állatka ami bögrében ül. Vagy bögrére, pólóra, párnára csináltass képet (Általában ez 3-4 nap alatt elkészül és maximum 5000Ft közös képet is vihetsz be én 3500Ft-ért csináltattam :) )

2011. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi hát nállunk is megnéztem 390 ft anyirra nem szereti a nyakláncot inkább a fülbevalót vagy karrkötőt de legjobban az ilyen beszúrósokat!
2011. dec. 7. 07:25
 4/6 A kérdező kommentje:
[link] meg mondjuk ha mellé vennék neki ilyet?
2011. dec. 7. 07:27
 5/6 csak1csajszi válasza:
Vegyél neki fülbevalót,mellé pedig,ha szereti illatos gyertyát,párologtatót,füstölőt,vagy valami apróságot,amit kitehet a szobájába
2011. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
[link] ilyen szinű aszobája ami fent van
2011. dec. 7. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!