Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vehetnék a barátnőmnek...

Mit vehetnék a barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
16éves én szintén. Karácsonyra szeretném meglepni valamivel ami nem 1x használatos hülyeség. 1éve járunk már.(szexuális életet is élünk,de semmi erotikus ajándék.) Plüss maci unalmas.. Virág hülyeség. Mit lehet? Amúgy szabadkai vagyok. Van itt a közelben egy üzlet ami ruhákra nyomtat,csészére vagyis mindenre...Gondoltam olyat, hogy pizsamát és arra rá nyomtatni valami szöveget,illetve ez mellé még egy szíves Milka csokit?De javasoljatok még valamiket! várom az ötleteket kössz előre!Jah és árat 1000dinárig vagyis kb egy 3000ft vagy kicsivel több, de jó lenne bele férni.
2011. dec. 11. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vehetnél neki egy nyakláncot, rajta gyűrűvel. Legalább is én annak örülnék, ha azt venne a barátom. 3000 ft-ból is kijön. [link] -nem tudom küldenek-e külföldre, de itt olcsón találsz.

De gondold végig miket szeret, ha horror régényeket olvasni akkor vegyél neki azt:) Ha macskabolond akkor a plüssmacska a nyerő, vagy bármi más ami macskás. Szóval érted... 1 év alatt kell már annyira ismerned hogy tudd minek örülne legjobban.

2011. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ismerem én, de ez a csaj minden... Állatoké nem rajong annyira csak simán szereti őket, de nincs kedvenc háziállatja.. Most komolyan belegondolok nincs semmi olyan amiért annyira oda lenne... de télleg furcsa csaj o.O
2011. dec. 12. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!