Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kettő 3D TV között gondolkodok...

Kettő 3D TV között gondolkodok. Megnéztem, de amit én észre vettem különbséget az csak a kép a képbe egyikbe nincs. Írjatok véleményt szerintetek melyik a jobb? Aki ért is hozzá.

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 01:35
 1/6 A kérdező kommentje:

1

Samsung PS51D550C1WXXH 3D Full HD Plazma 50"

2

LG 50PZ250 Full HD plazma 50"

2011. dec. 15. 01:37
 2/6 anonim válasza:

Ha pHa plazma akkor panasonic vagy samsung, én az lg-t nnem venném meg a helyedben. A d550-ről itt van egy teszt. : [link] Szerintem ez a nyerő.

(Ha nem annyira fontos a 3d akkor én ezt venném meg [link] Kép tulajdonságai sokkal jobbak, mint a samunak.)

2011. dec. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

3D miatt gondolkozok rajta sima Full HD LCD-m van.

De amiket eddig láttam 2D-3D konvertálást nem nagyon győzött meg, 3D filmek meg alig van. Így azon is gondolkozok ,hogy megéri e váltani :)

2011. dec. 15. 10:23
 4/6 anonim válasza:
Persze hogy megéri! Lecserélni egy régebbi ful hd-s lcd-t, nagy képernyős plazmára, ha lenne rá pénzem ki nem hagynám.
2011. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hívjam a rendőrséget?

Vagy nem kell?


Azt hittem valaki fegyvert tart a fejedhez, és kényszerít, hogy LG vagy Samsungot vegyél plazmába...

Csak a Panasonic, a többit meg csak LED-ben érdemes venni.

2011. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs 3D-s bluray-ed, akkor értelmetlen 3d-tévét venni, mert nincsenek 3D-s tévécsatornák, a 2D-3D-konvertálás pedig nem szép, pláne SD-adáskép, vagy DVD esetén.
2011. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!