Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lenne egy nagy problémám....

Lenne egy nagy problémám. Karácsonyra vettünk egy LG DVD asztali lejátszót, és bizonyos DVD-ket nem normálisan játszik le. Szerintetek mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Az eredeti illetve másolt lemezeket is rendesen viszi, DE!

le szedtem néhány DVD9 formátumú filmet, amiken gyárilag rajta vannak az extrák, stb-stb. DVD Shrink nevű programmal letömörítettem DVD5 formátumra, tehát egy 4 gigás DVD-re is rá tudom írni a filmet. Viszont ha be rakjuk a DVD lejátszóba, akkor nem a film főmenüjét hozza be, hanem mondjuk a film közepét. Ha léptetjük akkor meg össze vissza ugrál. Ha előre tekerjük akkor a végét hozza be, ha hátra tekerjük, akkor meg az elejét. Az a vicc, hogy csak ezeknél a filmeknél csinálja ezt a lejátszó. Azokon a DVD filmeken, amik szintén másoltak, de nincs rajtuk az extra, meg a többi sallang, azokat viszont rendesen elindítja. Tehát azonnal a főmenübe kerülünk. Ahogy észre vettem, nem egyedi az eset, mert haveromnál, valamint unokatestvéreméknél is előjön a hiba hogy a DVD5 formátumra le tömörített DVD9-es film össze-vissza ugrál.

Szerintetek hogy lehetne megoldani a problémát?


2011. dec. 31. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs lejátszóm (pc-t használok a filmre), de a dvd srink le tudja szedni a sallangokat, hogy csak a fő mozisáv maradjon, semmi más. Ha már bezúzod 4,7-re, akkor mindegy. Az extrák tartalma jellemzően nem bír túl nagy értékkel :)
2011. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gergoap ***** válasza:
Túl nagy a lejátszónak ez a tömörítés, én nem is próbálkozok ilyennel. (Romlik is a minőség) Kétrétegű lemezre írjál, nem lesz ilyen probléma!
2012. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!