Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kezdő Gitáros! Utánaolvastam,...

Kezdő Gitáros! Utánaolvastam, de mégis milyen legyen?

Figyelt kérdés

Kedvenc gitárosom Slash, és sok álatalam kedvelt együttes Les Paul gitárt használ,amibe egyre jobban szeretek bele. Vintage v100 ra vagy epiphone-okra gondoltam.

[link] itt nézelődtem de utánaolvastam hogy olyannal érdemes menni venni aki ért hozzá, ezért a rendelést hanyagolom. használt is érdekel.

a keret olyan 60-70 e , csak gitár , ha belefér akkor erősítő .


2012. jan. 6. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Epiphone-t vegyél.

[link]


Erősítő nem fér bele, de felesleges is, 2-3 ezerért tudsz venni jó használt hangkártyát, aztán rádughatod a gépre. Plusz az erősítő mellé venned kéne még effektet is, így azt is megspórolod.

2012. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Vegyél használtan egy Epiphone LP Standardot, annál semmiképp ne add alább! Az előbb belinkelt hangszer épp egy kategóriával van alatta. Szerintem nem érdemes új hangszert vásárolni, több okból sem (a használt már ki van próbálva, jól működik, az újjal lehetnek gondok, hiába van gari, nehéz érvényesíteni, nem kapsz olyan jó cuccot ugyanazért a pénzért újban stb.stb.).

A gépre rádugást nem javasolnám ha csak nincsenek nagyon nagyon penge hangfalaid, mert különben sose lesz igazán gitár hangja, gerjedni sem fog rendesen ha épp az kellene, ésatöbbi. Mindenképp kéne erősítő, amiből pedig nyugodt szívvel ajánlom bármelyik Roland Cube illetve Line6 Spider modellt, ízlés kérdése.

2012. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Előző vagyok.

Amit kifelejtettem, hogy alternatíva lehet még keresni egy régebbi japán Gibson másolatot (pl. Tokai, Burny), ha esetleg egy ilyet fel tudsz csípni olcsón, mérföldekkel jobb mint bármelyik Epiphone.

2012. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, még 1 kérdés : ha fülest akarok erősítőre dugni akkor az milyen legyen hogy fsz.án szoljón ? és hogy kb menyi a kábelek , egy jó füles meg 1-2 pengető.
2012. jan. 6. 16:42
 5/5 anonim válasza:
Fejhallgatót és ne fülhallgatót vegyél. Árat nehéz mondani, mert lehet fejest venni 2e-1 milkóig is, úgyhogy igazából ami belefér. Én azt mondom, hogy kábelekkel együtt 1-2 pengetővel megállhat olyan 10-15 körül a dolog, és akkor egész normális cucc is lesz :)
2012. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!