Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gitáros srácok menőbbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gitáros srácok menőbbnek számítanak nálatok, lányok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
tetszik, ha valaki csodásan tud gitározni. de ha eljátszol egy Tcs-t három akkorddal, hát, baromira leszarom
2012. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

"tetszik, ha valaki csodásan tud gitározni. de ha eljátszol egy Tcs-t három akkorddal, hát, baromira leszarom"

Istennő. :D

2012. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Macs1209 ***** válasza:
67%

Gary Moore - The Loner


Ott kezdődik a gitár tudomány.. Na meg tudom ajánlani Naudo-t

(gyengébbek kedvéért lehet keresni rá Youtube-n)

2012. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ja, persze pont ott, sehol máshol :D
2012. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Macs1209 ***** válasza:
82%
Na azért a boci boci tarkát a kutyám is eljátsza rajta... jelölni is fogom valamelyik kimittudra..
2012. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem számít ettől menőbbnek egy srác, ügyesnek tartom, ha jól játszik, de nem menőnek.
2012. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 dag ***** válasza:
100%
Én már vagy 8 éve gitározom, de nem vettem észre hogy buknának rám a csajok! Pedig jól tolom, napi 6 órát gyakorlok!
2012. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem sok embert érdekel igazán a zene az a probléma. de jó vagy.
2012. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Macs1209 ***** válasza:
80%

Írtam nem egy klasszikus zenét, amit már fel is használak.... de mivel nem vagyok egy nyálgép JB hogy összevissza kornyikáljak autotune-al... kutya se ismeri hogy mit csináltam.

És ez nem baj. A barátaim szinte könyörögnek, hogy ők legyen az elsők, akik megkapják, más pedig nem érdekel.

Azért csinálom, mert szeretem, és nem azért, hogy ez a-

lapján legyek menő vagy f@szfej a csajok szemébe.

2012. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az exem minden zenészre rákattant. Tehát vannak ilyenek. Az én gitáromat elvitte, talán ezért, hogy legyek "menő". Enélkül is sikerült. :-)
2012. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!