Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki üveget dobál be hozzánk...

Valaki üveget dobál be hozzánk? (nem rövid)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig is találtam a kertben vízzel töltött Napoleon konyakos üveget, de amit ma reggel a barátom észrevett, az már túlzás. Úgy dobták be, hogy eltörjön! 2 sértetlen maradt, egy viszont darabokra tört. A kutyám meg ott ugrált közte. Majd' szívrohamot kaptam, de szerencsére a sunyi mudi sértetlen maradt. Valószínűleg a kutyát akarják vele leütni.


Ilyenkor mi a teendő? Tegyek feljelentést? Érne az valamit?


Ha reggel vérbe fagyva találom a kutyámat, az biztos, hogy életem legrosszabb napja lesz...


2011. dec. 22. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerösöddel maradjatok fönt este felváltva nézzétek az abalkot, és ha jön a dobálós akkor menjetek ki. Ha a kutyát akarnák megölni annak van egyszerűbb módja, lehet mondjuk az a szerencse hogy ő ezt nem tudja... szerintem inkább valami részeg barom lehet.. rendőrség nem hiszem hogy tud vele valamit csinálni, zaklatás ismeretlen tettes ellen? nem hiszem hogy a birtok háborítást ez teljesití
2011. dec. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:O Hát ez több, mint furcsa...

Nincs valaki, akire gyanakszotok?...


Én mindenképpen tennék feljelentést, az sosem árt!

(Nálunk pl. régebben kutyás rendőr volt az egyik rendőr, és nagyon is komolyan veszi az ilyesmit.)


Esetleg tegyetek ki kamerával megfigyelt terület táblát és egy műkamerát (már lehet kapni) valami jól látható helyre...


Gyakran dobálnak be üveget? Mert akkor tényleg jó lenne, ha este kifigyelnétek... (bár elég macerás.)


Ha van rá lehetőség, én egy időre bevinném a házba a kutyát...

Az enyémek is bent alszanak, mert félek hogy megmérgezik őket.


De ki és miért tenne ilyet?

Sokat ugat a kutya? vagy mi?...


Nagy az isten állatkertje...:(


Sajnálom, nincs jobb ötletem...

2011. dec. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nem hagyom a kutyáimat éjszakára a kertben...
2011. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Az a baj (a kutyám nem hagy gépelni :) ), hogy kb hetente, kéthetente dobnak be. De eddig még nem volt ilyen, hogy a betonra dobták volna, mindig a kertben landolt, ami el van kerítve. Vagy a kerítés előtt. De nem az udvaron...Több emberre is gyanakszunk, de okuk nincs rá, mert rendes emberek vagyunk :).
2011. dec. 22. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
és mindig ugyanazt a fajtát dobják be? mert akkor esetleg kérdezősködhettek a közeli kocsmákban boltokban hogy ki szokott olyat vsárolni
2011. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!