Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy középiskolás gyereknek...

Egy középiskolás gyereknek (elsős) elég lenne egy netbook? Max 85. 000ft-ig akarnák valami hordozható gépet, de nem tudom hogy netbook vagy laptop legyen.

Figyelt kérdés
Meg ha netbook lenne,akkor jó lenne ha valami játékokat levinne,pl Fifa 12,battlefield 3.Na meg a kapacitás se legyen olyan kevés.szóval netbook vagy laptop?
2012. jan. 6. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Netbook nem játékra való, igaz a laptop sem, de egy olyan laptop amiben normális videokártya meg proci van azokon akár el is futhatnak ezek a játékok!
2012. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kössz.

Erről mi a véleményed?:

[link]

2012. jan. 6. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahoz hogy a battlefield 3 max grafikán elfusson, egy elég komoly gamer laptop kell. 85K-ért nem kapsz olyan laptopot amin játszani lehet.
2012. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdéses gépen a fifa12 elfut sztem, de a Battlefield 3 tuti nem
2012. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a laptop már nem kapható, ráadásul elég komoly ellentmondások vannak a leírásban. Szerintem inkább itt nézz valamit.

[link]

2012. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

Egy középiskolásnak nincs szüksége sem laptopra, sem netbookra. Nekik még nem kell rajta munkájukat bemutatni.

Nem kell mobilis környezetben dolgozni. Órán amúgy sem használhatja, szünetben meg nem hiszem, hogy bőszen tanulna, dolgozna rajta. Otthoni tanuláshoz egy asztali PC sokkal kifizetődőbb. Sokkal nagyobb teljesítményű gépet kaptok sokkal olcsóbban, mert nem kell miniatürizálni. Játékok is jobban futnak. Majd, ha egyetemre jár és órán kell bemutatnia a projektjeit, amiket gépen tervez meg, szimulál le, dokumentál, akkor kell majd a laptop. A netbook meg csak netezésre alkalmas igazán (pici méret, kis teljesítmény), ezt a neve is mutatja.

2012. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát a fifa 12 fontosabb is.kössz mindenkinek.
2012. jan. 6. 23:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólalóval, a fiam 11.-es, és remekül elvan a PC-jével. Minden játék fut rajta, és a játékok nagy képernyőn klasszak, nem pici, 10-11'-os képernyőn. Ennyi pénzből meg egész bika kis PC-t össze lehet hozni. (Ha meg netezni akar külső környezetben, akkor a mobilja tökéletes erre). Akkor érdemes egy erősebb kis gépet venni - bár az igaz, hogy normális játékra képes gép sokkal drágább - ha sokat utazik.
2012. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!