Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digitális átállásnál a 10éves...

Digitális átállásnál a 10éves Samsung tv-émhez elég lesz vásárolnom egy dekódert?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nem teljesen értem, hogy most a meglévő antennával tudom akkor fogni a digitális jeleket és a dekóder fogja vissza alakítani analóg jelé ? Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!
2012. jan. 9. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen az úgy működni fog.

Javaslom ,hogy olyat vegyél amelyik képes kártyát befogadni,mert anélkül csak 6 adót tudsz majd fogni.

Amúgy meg esetleg előfizethetsz kódolt adókra is,most 30 darab körül van.De ez természetesen nem kötelező.

2012. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 _Jessy_ ***** válasza:
Mikortól állnak át? Elvileg kitolták a határidőt a végsőkig(2015), mert a lakosság nagy részének nincs dekódere. Várható, hogy előbb megtörténik, mert akkor kellene nekem is egy dekóder, még mielőtt egekbe szökik az ára.
2012. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs még konkrét időpont.Egyébként a berendezés egyre olcsóbb lesz nem drágább.
2012. jan. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 _Jessy_ ***** válasza:
Kérdés, hogy mi lenne, ha hipp-hopp átállnának. Megjelennének-e a spekulánsok, vagy sem. Azért bízom benne, hogy mivel elég sokan forgalmaznak ilyet nem tudnak összehangolt akciót végrehajtani.
2012. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. jan. 10. 12:41
 6/6 anonim válasza:
Az ország középső részén 2013. július 31, a két szélsőn 2013. október 31!!!
2013. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!