Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PSP 3004 vásárlás "hol? "...

PSP 3004 vásárlás "hol? " (többi lent)

Figyelt kérdés

Helló mindenki!

Szeretnék venni ajándékba egy psp 3004-est, de sajnos nem találok. 5 napja keresek google-ön boltokat, ahol még kapható egyáltalán, de sehol sincs. Ha valaki esetleg tud, segíthetne. Köszönöm!

(psp e-1000 és psp go tulajdonosokat is megkérem, hogy írjanak véleményt, érdemes e venni e-1000-ret vagy go-t)


2012. jan. 9. 19:51
 1/6 anonim válasza:

én vaterán tegnap láttam mindenfélét

psp 1000-2000-3000 játékokkal meg mindennel.

www.vatera.hu

2012. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
újonnan szerettem volna, de már mind1. psp E-1004et veszek, csak arra is várni kell.. megéri egyáltalán? tapasztalatok?
2012. jan. 12. 23:39
 3/6 LinuxPower ***** válasza:

Szerintem megéri az E1000.

Matt boritása van - tehát nem gyűjti az ujjlenyomatokat.

Wi-Fi viszont nincs benne - ami csak akkor fontos, ha szeretnél rajta netezni, vagy szerertnél többjátékos módban játszani. - Viszont így hosszabb az üzemidő.


Monden másban pontosan ugyanolyan, mint a korábbi PSP-k.

PSP Go-t meg véletlenül se vegyél! A boltban kapható játékokat nem használja, csak a letöltöttet, ami néhány esetben még drágább, mint a bolti! A kialakítása meg szörnyű (főleg a joystick...). Ráadásul már nem is gyártják, mivel nagyon nem lett sikeres.

2012. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
attól is függ hogy megéri e hogy mien célra kinek és mennyiért veszed
2012. jan. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


E1004-esre esett a választásom.

Viszont ahonnan veszem, még várnom kell rá, mert még szállítás alatt vannak. Azaz igazság, hogy nekem nem szükséges a wifi, ha szeretnék netezni ott a telefon és multizni sem tudok senkivel és nem is szeretnék igazából. Majd ha meglesz írok róla tapasztalatokat, akinek talán szükséges egy bővebb leírás a konzolról.

2012. jan. 26. 20:20
 6/6 DrarkPain válasza:

Amúgy engem is nagyon érdekelne hol lehet kapni karácsony előtt beszedték az E3004-est és azóta sehol se látok :(((

Nem tud valaki olyan üzletet vagy oldalt ahol lehet csak ne legyen használt

2012. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!