Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fejegységbe kevés az RCA, az...

Fejegységbe kevés az RCA, az equalizer lehet-e elosztó, megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy JVC KD-R 401-es fejegységem és sajnos csak 1pár RCA van rajta de az a mélynyomóhoz kell, de a koaxokhoz is szeretnék erősítőt, amire mondtak megoldást h Y-ozzam el az RCA kábelt, de nem szeretném mert a koaxok is más frekin működnek és a mély is, vagyis nem szeretném, hogy a fejegység hangszóróként kezelje a mélyet vagy fordítva. Nézegettem equalizereket mint például ez: [link] ezzel megoldható lenne-e a probléma vagy sem?
2012. jan. 12. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
ezzel igen!! komoly néztem! biztos jó!!
2012. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell bedőlni az ilyen vackoknak. Elosztod Y-ba, és kész. Nem tudom mi az a koax, de a fejegységed nem fogja tudni, hogy mélynyomó van-e rákötve, vagy egyéb más, aktív eszköz. Különben is; ha 1 pár RCA van rajta, akkor azt eleve nem mélynyomónak csinálták, azon a hangjel szélessávban megy ki.


F22

2012. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!