Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem jön be a digitális...

Miért nem jön be a digitális adás?

Figyelt kérdés

A helyzet egyszerű: új LCD TV, az adók automatikus hangolása megtörtént, lehet tévét nézni.

Minden adó bejön többé-kevésbé jó minőségben, az M1 és M1 HD-t leszámítva.

Hang foszlányokban, kép pedig.. tetszőleges színű és alakzatú objektumok egyvelege.. néha 0,5 másodperce bejön a kép, aztán megint..

Nem tudom miben lehet a hiba.. A TV-re nem gondolok mert minden más jó. A szolgáltató lenne a ludas? (DIGI)

A másik TV-nk hagyományos.. azon minden jó (analóg).


Ha nem lenne érthető mi a probléma, töltök fel képet is.


2012. jan. 20. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

1272


Hívd bátran.

2012. jan. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az automatikus hangolás a gond.Kapcsolj az M2-re majd KÉZI kereséssel indulj el valamelyik irányba ott van valahol mellette,majd tárold el, nekem is csak így jött be a merevlemezes dvd-n.
2012. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg a kézi hangolást kellene megpróbálni.

egyébként segítene az is, hogyha leírnád a TV pontos típusát és az előfizetésed fajtáját is.

Az M1 HD-t meg csak akkor tudod beállítani, ha előfizettél HD adásra.


Kedves 11:40.

Merevlemezes DVD felvevőt, meg nem koax (antenna) kábellel szokás a TV-re kötni, hanem HDMI, vagy minimum SCART kábellel.

(Pontosabban a bemenet koax-on megy a DVD-re, hogy ott is be tudd hangolni az adókat, és a TV-re kell onnét jobb minőségű kábellel rákötni.)

2012. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
T. 12:59. Nekem pont úgy van összekötve ahogy a zárójelben írtad scartal, mivel nincs a tv-n hdmi.Miből gondoltad hogy nem így van? Amúgy köszi.
2012. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jogos, elnézést.

Félre olvastam. (dvd-n helyett dvd-m-et láttam.)

2012. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

TV típusa Samsung LE32D550

és végigjártam a csatornákat; a hibásak:

M1; M1 HD; M2; M2 HD; DunaTV

gyanús hogy csak a régi magyar csatornák ezek, sőt analóg jel esetén bejönnek gond nélkül csak a minősége úgy nem az igazi..

Kézi hangolás.. hát sajnos azt nem tudom hogy kéne egyelőre..

2012. jan. 21. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!