Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tanuláshoz milyen eszközt...

Tanuláshoz milyen eszközt vegyek-MP3/MP4? Pendrive-ra töltött írásos anyagot MP3 gondolom nem tud megjeleníteni.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, nem vagyok már fiatal és nem igazodom el ezekben a dolgokban. Audiohoz tudom, hogy az MP3 lejátszó a jó. Az írásos anyagot mindig pendrive-ra töltöm, de nem tudok annyit PC közelben lenni, amennyit szeretnék, tehát olyan eszközt keresek, ami mindkét igényem (audio lejátszása, dokum. megjelenítése) kielégíti. Plusz van benne FM rádió, lehessen hallgatni fülhallgatóval és anélkül is.

Köszi előre is, fontos lenne!


2012. jan. 31. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Öhh egy okostelefon?Vagy e-book olvasó?Főként pedig mennyit szánnál rá?
2012. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Az E-book tényleg jó ötlet, nem is gondoltam rá. Telefont nem szeretnék, nekem fontos szempont az is, hogy úgy 8-10 órát bírjon is.

25 ezer ft-ig szánnék rá.

1., Egyébként ezekhez mind lehet pendrive-ot csatlakoztatni?(memória miatt kérdem). 2., Mp3-at úgy tudom le tud játszani, vagy ez típus függő? 3., És az is fontos lenne, hogy legyen a hang beépítve ill. fülhallgatóval is hallgatható.

Köszönöm.

2012. jan. 31. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!