Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3- mal kapcsolatban lenne...

Ps3- mal kapcsolatban lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Ha rámásolok 1 játékot utána az menni fog lemez nélkül?

Ha ki chippeltetem utána tálálok játékót?

És Játék Demokat honna tudok leszedni hozzá?


Ekőre is köszönöm a válaszokat:)


2012. febr. 2. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

1, Nem,csak ha letöltesz egy játékot PS storebol akkor ahhoz nem kell lemez(de ebben nem vagyok biztos,még nem probaltam..)

2, Találhatsz torrenteken játékokat , de akkor netes játékokról mondjál le ,mert bannolni fognak+ ha letöltesz kell hozzá venni valami cuccost ami 50 ezer ft körül van és arról tudod átmásolni

3,Demokat meg ingyenesen PS storebol


(Arra figyelj,hogy amikor csinálod a profilod Nagy Britanniát adjál meg mert amugy nem tudsz demokat letölteni+játékokat .Legalabbis 1 éve még így volt.)

2012. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2012. febr. 2. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Első:


akkor már a US store jobb.

És igen, ez a helyzet még mindig fenn áll, de hamarosan jön a magyar Store is (bár a US/UK még akkor is jobb lesz).


Amúgy kérdésre válaszolva:

#1 ha nem töröd fel akkor csak a Store-ból leszedett játékok mennek blu-ray nélkül.

Amúgy a játéknak csak X %-át telepíti a gép lemezről, de az csak azért van, hogy kímélje az olvasófejet, de a lemez attól még kelleni fog.


#2 Flashelésnek hívják, és hogy találsz-e hozzá játékot? Azt már te tudod.

Én találok hozzá, de te neked kéne körülnézned, hogy ahol fent vagy (ha fent vagy) torrent oldalakon ott vannak-e fent.

Magyar trackereken nagyon kevés van kevés seed-del, 3-4 külföldi (privát) trackert ismerek, ahol a seed és a játékok mennyiségével sincs baj.


#3 Store-ból.


De ha flasheled, mindenféle multis funkció kilőve, tehát no PSN (multiplayer), Store (ahonnan demokat is szedhetnél le) meg gondolom Netflix és társai sem működnek (bár azok itthon amúgy is csak proxival).


Nem éri meg szerintem feltörni, használtan már olcsóbban vehetsz játékokat, 1 jó játékkal meg 1-2 hónapot is elvagy, havi 2-3-4 ezer forint meg kibírható szerintem.

2012. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit meg az első írt valami 50 rongyos cucc hülyeség.

Külső HDD, ami bár még nem olcsó (20 körül van most, de állítólag megint kezd visszaállni a HDD piac a régi árára), de mégsem 50.

2012. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infokat:)
2012. febr. 3. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!