Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fenykepezögepet szeretnek de...

Fenykepezögepet szeretnek de milyet?

Figyelt kérdés
Imadok fenykepezni, de sosem talalok ra egy jo gepre.Most ugy döntöttem hajlando vagyok komolyabb összeget aldozni ra de fogalmam sincs milyet vegyek, vagyhogy milyen objektivet valasszak.Ami fontos, sokat fenykepezek rendezvenyeken, rossz latasviszonyok között, es sokszor fotozok mozgast, tancot, stb..Szükseges a vaku gyorsasaga is, hogy pillanatkepeket is elkaphassak.Milyen gepet ajanlotok ami külteren is jo es belteren keves fenynel is?A Canon a kedvenc markam, abban meg nem csalodtam.Tudtok segiteni?
2012. febr. 5. 21:14
 1/7 anonim válasza:

Egy biztos:minél többet nézed a neten a különböző honlapokat,annál nehezebb a választás.

Én is így voltam.

2012. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem írónak... kb milyen összeget szánnál rá? és csak Canon jöhet szóba?
2012. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát...Canon eddig nagyon bejött, bár biztos jó a Nikon is, de abba most egy picit csalódtam.Kb 150 ft a végső határ, elvégre nem vagyok profi fotós, de mégis szeretném ha szép és értékes képeket készíthetnék!
2012. febr. 6. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
és tükörreflexes vagy digitális fényképezőt szeretnél?
2012. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
150.000-es felső határral már csak DSLR (tükörreflexes) gépben gondolkozz szerintem. Pl. Canon 1100D...
2012. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát csak az a baj, ha hobbi szinten szeretne fényképezni és 150.000Ft-nál nem akar többet erre költeni akkor vesz egy belépő kategóriás fényképezőt + gondolom alap objektívet (18-55) ami ha makro képeket vagy távolabbi képeket akar csinálni akkor ez kevés vagyis rögtön vagy bekel ruháznia egy nagyobb gyújtótávolságú objektívbe vagy macro objektívbe... szóval ha nem akarsz komoly pénzért több objektívet venni akkor én inkább egy komolyabb "bridge" gépet vennék (azt hiszem így hívják őket) mert ezek elég szép képet csinálnak, nem kell objektíveket venni hozzá ebből adódóan nagy táska sem kell hozzá és cserélgetni sem kell az objektíveket, de ha meg komolyabban érdekel és pénzt is szánnál az objektívekre + a többi kis apróságra akkor meg tükörreflexes


remélem tudtam segíteni :)

2012. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

(még előző vagyok)

ha mindenféleképpen tükörreflexes gépet szeretnél akkor inkább egy olcsóbb vázat vegyél és egy jó objektívet.

2012. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!