Full hd tv-t és sima dvd lejátszót hogyan tudok összekötni h a legjobb képet nyújtsa?

Figyelt kérdés

scarttal van most összekötve, arra gondoltam hogy hdmi+ av component kábel jo lesz? most nagyon ramaty a képe :S

tehát ezaz amit szeretnék:

[link]


2012. febr. 9. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem fura ez a kábel egy kicsit. A HDMI digitális szabvány, az RGB meg analóg. Nem tudom, aktív eszköz nélkül hogy akarta a gyártó összehozni a két dolgot. Én nem venném meg, az biztos.

Esetleg a tévéden nincs RGB bemenet? Akkor egy sima RGB kábellel menne a dolog.

2012. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
komponens kábel bemenet van rajta egy komponens átalakítóval, ez nyújtja a legjobbat dvd nek ezt néztem ki. A dekóderrel van bajom arra menne akkor a hdmi+av, mert a dekóderen csak scart meg av csatlakozo van. UPC-től kéne egy HD-s dekóder :S azt jó lenne.
2012. febr. 9. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!