Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon magas a homlokom,...

Nagyon magas a homlokom, milyen haj lenne a legjobb? A teljes, sima egyenes frufrun kivül. Vékonyszalú félhoszzu hajam van. Lécci ha lehet képpel.

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is magas a homlokom de sajnos nem lehet telifrurum mert forgóm van elől így szétnyílna,szóval midneféleképpen oldalfrufru!!! az nagyon jól állna szerintem,illetve legyen lépcsőzetes mert így dúsabb hatást érsz el, nem fog anniyra lelapulni

[link] ->ez jó frufru

[link]

2011. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szerintem is jó az oldalfrufru.

de az is jó lenne, ha pélául oldalt lenne elválasztva, elol kicsit rövidebb lenne és egy kissé rálógna az srcodra(de ne takarja a szemed:) )

2011. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!