Szabolcs123 kérdése:

Az eladó azt mondta, hogy valami japán játékban elrejtett softver frissítés kell letölteni és az felfrissíti a PSP 3000remet, és menni fognak az MSD kártyán a játékok. Sehol nem találtam. Mit tegyek, hogy menjenek a játékok a pspmen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Jézusom, vagy ő volt nagyon hülye, hogy ilyeneket beszélt, vagy te nem értetted.

Amúgy psphungary.hu-ra regisztrálsz, fórum/hack-nél találsz tutorialt.

2012. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
regisztráltam és mégsem enged belépni :S amúyg neked lenne valami ötleted?
2012. febr. 12. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem nehéz, le kell tölteni egy programot, rámásolni a memókártyára, ott meg 2x vagy 3x megnyomni az x-et, csak épp nem tudom, hogy melyik program kéne, mert már 1-2 éve nem foglalkozok a PSP-kkel.

Nézd meg milyen FW van rajta, és ahhoz keress flash-t (google-be beírod, hogy "psp 6.xx flash" és kész)

2012. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

találtam egy oldalt [link]

Elvileg mindent letöltöttem csak belebonyolódtam hogy mit hova pakoljak. Ha esetleg megnéznéd és beugrana hogy mit hova kell pakolgatni azt megköszönném :)

2012. febr. 12. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:

- kicsomagolod a Mina no Sukkiri Demo-t a PC-re

- a NPJG90047 mappát másold a memókártya/PSP/GAME mappába

- a 6.35 hbl.zip-et csomagold ki PC-re

- amit kicsomagoltál másold a gyökérkönyvtárba (tehát a memókártyára szimplán, nem kell belépni semmilyen mappába)

- csomagold ki a Prometheus ISO Loader-t a gépedre

- amit kaptál mappát másold a memókártya/PSP/GAME mappába

- a Light VSH-t csomagold ki a gépedre valahova (azt a mappát amilyen PSP-d van)

- a plugin mappát másold gyökérkönyvtárba

- usb kihúz, psp menüjébe (később XMB-nek hívom) indítsd el azt a japán játékdemot

- (ez a pont kicsit homályos, de ha előtted van a psp és majd látod biztos tudni fogod miről van szó) a második "opciót" válaszd és töltsd be a mentést, ezután majd vissza fog lépni az XMB-be és már megy is a hen, tehát a letöltött játékok mennek

2012. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a segítséget. Faszán működnek rajta a játékok. Kösz mindent
2012. febr. 17. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!