Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gears of War 3 miért fagy ki...

Gears of War 3 miért fagy ki véletlenszerűen, illetve "title update" után miért kapok "disc unreadable error"-t?

Figyelt kérdés

Xboxom: Samsung MS28 (iXtreme LT 2.01-es flash)

Abgx360 legfrissebb verziójával ellenőriztem le, minden ok.


CloneCD 5.3.1.4-el írtam ki, hibátlanul.(A lemez végéig való írást választottam, ahogy kell XGD3-as lemezek esetében.)

LayerBreak=2133520

Ezt a Gears of War 3-at töltöttem le: Gears_of_War_3_READNFO_XGD3_0800_USA_RF-XBOX360-RRoD

A Batman Arkham City-t ugyanígy írtam ki, az hibátlanul működik.

Amit észrevettem az annyi, h a Gears of War 3 lemeze(szemben a Batman Arkham City lemezével) eléggé "serceg", mintha szenvedne az olvasásával az xbox.


Próbáltam felmásolni HDD-re, sikerült is, de akkor meg egy idő után azt írja ki h "failed to authorize disc".


2012. febr. 13. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt a megoldás: [link]
2012. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Esetleg valami pénztárcakímélőbb megoldás? :)

Vki más esetleg tudja mi a gond?

2012. febr. 13. 15:59
 3/6 Almapeti ***** válasza:
Rossz a cd de lehet hogy a flash miatt van nem játsza le a gears of war 3-at tegyed rá az LT3.0-t ez a legújabb de a lemez félreírása miatt is lehet
2012. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vedd meg a játékot!

Ne csak ezt, hanem mindegyiket!

Mást is lopsz?Gondoloma gépet is loptad, meg az áramot is.

Ha nincs pénzed játékra, akkor add el a boxot.


Most őszintén van valami értelmes indokod, hogy miért warezolsz?(Kiváncsi vagyok a válaszra)



Ha nagyon akarsz warezolni vegyél PC-t, az ő becsületüknek (Tisztelet a kivételnek)már úgy is mindegy.

2012. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Almapeti ***** válasza:

Ja és látogasd meg ezt az oldalt:

nowarez.hu

Akit ismerek és pc-je van warezolnak

az xbox-os haverjaim pedig mind megveszik

tegyél te is így egyszer használtam torrentet de akkor is csak egy filmet töltöttem le de késöbb megvettem eredetibe. És ha észrevetted

a feltöltőportálokon az fbi blokkol minden adatot ami illegális tartalmat tartalmazamerikában már szinte minden warez oldal megszünt mert ilyet küld ki mondjuk az ea games vagy az infity ward (játéktól függ) tisztelt felhasználó. Ön illegálisan letöltötte a ........ Nevű játékot ezért ...... $-ra pereljük. És ezt már próbálgatják néhász európai országban.

2012. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

fagyás: bugos volt a játék amikor kiadták


nekem is ez a hiba volt, a megoldás az az hogy a cache-et kitörlöd (system oldalon). Semmi fontos adat sem veszik el, utána pedig fut a game (azért még így is kifagy néha, nekem pl 2-3 óránként, de ez vállalható). Az eredeti megvásárlása sem oldaná meg egyébként a problémádat.

2012. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!