Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fényképezés és zenehallgatás...

Fényképezés és zenehallgatás egy készülékben?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki,

Régóta gondolkodom, hogy veszek egy új mobilt, amivel kicsit jobban tudok fényképezni, mert az enyémnek elég kicsit a kijelzője sajna. Plussz szeretném ha több zene is ráférne.

Közben rájöttem, hogy a mobilommal semmi baj nincs , annyira még nem régi és végül is teszi a dolgát. Lehet hogy elég lenne nekem csak egy készülék ami jól fényképez és zenét is lehet rápakolni, nem kell hogy teló legyen. Először az ipod touchot találtam meg mint jó alternatíva, de még eléggé hezitálok hogy kell-e nekem apple termék. Ha esetleg valaki tud segíteni a témában bármilyen tanácsot , ötletet szívesen fogadok! :)


2012. febr. 17. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Apple termékek közül az iPod sztem erre nagyon jó, de esetleg ugy is használható vagy elérhető lenne a dolog, ha vennél egy jobb telefont, mivel amúgy sem olcsóak ezek az iPod-ok(50ezer forint felett vannak újan) Így két legyet ütnél egy csapásra: Lenne egy jó mobilod, ami jó internetezésre is wifin keresztül nagy kijelzővel, valamint jó a kamerája is és természetesen nagy a memóriája így a zenék tárolása is megoldható. Nekem egy Nokia 5800 Xpress Music telefonom van. Ezen még navigációs rendszer is van. Tökéletes telefon és az ára sem vészes, újan: 43000 ft.

[link]

Remélem tudtam segíteni.

2012. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ ! :) Utánanéztem a telónak amit mondtál és meg kell mondjam eléggé tetszik :D
2012. febr. 18. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!