Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Play Station 3 Move vagy Xbox...

Play Station 3 Move vagy Xbox 360 Kinekt?

Figyelt kérdés
Melyik jobb? Esetleg egy gyors összehasonlítás?
2012. febr. 19. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Mind a kettő röhelyesen gyerekes.


Szánalmasan gagyi játékokat gyártanak, és krvadrágák.


egyszer jatszottam iylen xbox autoversennyel, egy igazi kocsi nem is ezt csinalja az utobn, annyira primitív és kiszamitható, mindíg csak negálni kell benne és már ki is javitottad a helyzetet.


Köze nincs a valós dolgokhoz, unalmas monoton bóvlik.


Elnéztem párszor a sok hülyét ahogy kinekt előttt hadonászik...



ÁÁÁhhh.... Égőőőő!

2012. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A Move egy fokkal komolyabb, a Kinect abszolút gyerekeknek való.

Engem igazából egyik sem hoz lázba, hardcore játékokhoz mindkettő fölösleges, haveri társaságba meg még mindig a Wii a nyerő.

2012. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Kinect és Move is felesleges szerintem, de ha tényleg akarsz ilyenre pénzt költeni, akkor Move-ra vannak hardcore játékok, Kinect-re csak gyerekes casual szarok.


PS3 amúgy mindenben jobb, Xbox-ot csak akkor szabad venni, ha flashelni akarod.


PS3 pár előnye:

- jobb és több exkluzív játék

- multimédia központ

- ingyen multi

- internet böngésző

- jobb trófearendszer


Xbox előnye:

- kb 5 ronggyal olcsóbb

- minimálisan jobb a Live (cserébe fizetős is).

2012. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor ps3ra ugyanazok a játékok jönnek ki mint xboxon + hardcore is? De amúgy a kinect sokkal ērtelmesebnk néz ki mint a move ēs nem kell hozzá plusz karokat beszerezni es ezzel egyszerre többen is tudunk játszani, ráadásul hangfelismerője is van..
2012. febr. 20. 19:43
 5/17 A kérdező kommentje:
ja meg amúgy xboxon is van multi. Ps-vel meg lehet siman netezni mint egy géppel?
2012. febr. 20. 19:45
 6/17 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy "ps3ra ugyanazok a játékok jönnek ki mint xboxon + hardcore is?"?

A multiplatform játékok ugyanazok, a Kinect-es játékok csak boxra vannak, a Move-os játékok meg csak PS-re.

De Kinect-re csak casual játékok vannak (állatsimogatós, táncolós, stb.), Move-ra meg akad komolyabb is, de azért ott sincs ebből bővelkedés.


Hogy érted, hogy Kinect értelmesebbnek néz ki?

Technológiailag Move is 5 csillagos, Kinect meg egyáltalán nem szám, az meg aztán nagyon nagy előny, hogy joystick nélkül lehet irányítani.

1-2 napig jó is, mert újdonság, aztán rájössz, hogy mennyivel jobb a joystick.


Azt meg sehol senki nem írta, hogy boxra nincs multi, én pl. csak azt írtam, hogy PS-re ingyen van, ami igaz, míg boxra évi 10 rongy.

2012. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A kinectben valóban az egyik legokosabb dolog a hangfelismerés, de az sem ad akkora pluszt, arról nem is beszélve, hogy azt is csak nappal tudod használni, ráadásul ha senkit nem zavar, hogy kiabálsz a lakásban...

Én éjjel szoktam a legjobbakat játszani, fülhallgatóval a sötétben, ott aztán sok értelme mindenféle mozgás meg hangfelismerésnek... :)

2012. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Teljesen össze vagyok most már zavarodva :D

Tehát, akkor xboxra a multi is fizetős vagy csak az online játék ? Vagy a kettő ugyanaz? A multi nem az hogy ketten tudunk játszani egyszerre ( egy szobában ) ?

Xboxra semmi lövöldözős játék nincs? Mert igazából nekem nem fontos ez a hardizé, mivel lány vagyok, tehát nekem bőven megteszi egy simább hardnemtommicsodavolt játék. Táncolós meg állatsimogatósokon kívül meg gondolom van rengeteg sport meg rajzfilmekből is csinálnak játékot.

Egyébként hogy értetted azt, hogy ordibálni kell? Annyira gyenge a hangérzékelője?

Jó egyébként az xbox csak a kinect miatt jön be jobban, de ha azt mondjátok, hogy szar...

2012. febr. 20. 21:41
 9/17 A kérdező kommentje:
ja meg sötétben nem érzékeli még a mozgást sem ?
2012. febr. 20. 21:42
 10/17 anonim ***** válasza:

Multi és az online ugyanaz.

Offline multinak hívják azt, amikor ott van élőben melletted a másik játékos.


És igen, Kinect-re főleg sport meg ilyesmi játékok vannak, szóval ha lány vagy, akkor az tényleg sokkal inkább neked való (bár Move-nak meg az alakja ideálisabb lányoknak, [link]


És igen, sötétben nem lehet Kinect-ezni értelemszerűen, mivel nem lát a kamera.

2012. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!