Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MP4 lejátszó probléma, miért...

MP4 lejátszó probléma, miért nem működik?

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam egy ilyen MP4 lejátszót az ebay-en:


[link]


Körülbelül 4000 forintért vettem ingyenes postával. A minőséggel kapcsolatban nem szőttem illúziókat, mégis kíváncsi voltam rá, hogy mit fogok kapni. Megkaptam az árut és valóban fennakadások vannak a működésével: Sehogyan sem tudom bekapcsolni, csak akkor kapcsolódik be ha csatlakoztatom a számítógéphez. Ugyanolyan USB-s csatlakozót kaptam hozzá, mint amilyen az iPhonnak van. Amint megszakítom az összeköttetést, a készülék rögtön kikapcsolódik. Utána se tudom bekapcsolni. A papírosa szerint ki kellene, hogy jelezze az akkút a képernyő jobb felső sarkában, de az a hely ott üres... Tehát előfordulhat, hogy nincs is benne akku? Mit lehet tenni ezzel a készülékkel?


2012. febr. 19. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szétszedném, és megnézném.
2012. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát mondjuk nézd meg hogy van e benne akku :D ha nem leszedhető a hátulja szedd szét de tudd is összerakni! Ha van rajta garanciát jelző "záró" matrica akkor szét ne szedd!
2012. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van benne aksi, megnéztem.
2012. febr. 19. 21:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Az esetleg el tudja rontani, ha az iPhone töltőmmel csatlakoztatom és nem a sajátjával?
2012. febr. 19. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!