Yamaha NS-P220-as 5.1-es házimozi rendszerhez milyen erősítőhöz van szükségem?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy ilyen típusú házimozi rendszert de nem tudom használni csak a mélynyomót.Már a hátlapon láttam hogy nem tudom bekötni mivel nincs a többi hangszóróhoz ajzat és a használati utasításban is megemlíti és az ábrákon is látható. Itt a használati utasítás: [link] . Remélem tudtok nekem segíteni és ha lehet ne túl drága cucc legyen. Előre is köszönöm.
2012. febr. 20. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy 5.1-es erősítőre van szükséged. Ezeknek az ára minőségtől függően elég borsos tud lenni, újan kb. 45000-től indulnak.

[link]

[link]


Használtan viszont már elég jó áron hozzá lehet jutni régebbi típusokhoz.

Pl. egy Technics 20000-ért:

[link]

2012. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
HA igazán jó mozit szeretnél akkor el is felejtheted ezeket az olcsó házimozis erősítőket. Használtan is 80-100 körül vannak amik már használhatók. A többi csak kiabál, torzit, és csak szenved a jó hang helyett.
2012. febr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bár őszinte leszek a kérdésed sem egyértelmű. Mit nem tudsz használni és miért? A mélynyomón ott a többi hangszóró csatlakoztatása is.
2012. febr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A mélynyomón nincs csatlakoztatás a többi hangszóróhoz, de a mélynyomó rá van kötve a TV-re és úgy működik.
2012. febr. 21. 14:54
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2012. febr. 21. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!