Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vélemények, tapasztalatok?...

Vélemények, tapasztalatok? Fényképezőt szeretnék venni de 2 típus közül nem tudok választani. A Panasonic Lumix LS85 és az LZ8 között variálok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Nálam egyértelműen az LS85, igaz többe kerüld, de pl. 5x optikai zoom helyett 37x van az LS85-nél, egyéb paramétereiben is sokkal jobb.

2009. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi nekem is ahhoz húz a szívem:)
2009. jún. 5. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A 37x-es optikai zoom elirás! 4x-es van neki.

[link]

Láttam már 'élőbn' azért is merem irni. Amúgy szerintem az LZ8 jobban megéri....Leica optika, 5x-ös zoom. És az valós, nem 37-es :)

2009. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az LZ8 a jobb gép (ha még lehet kapni). A 37-szeres zoom elég durva lenne, a jelenleg kapható legnagyobb zoomos gép is 26-szorosat tud.
2009. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!