Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki leírná hogy mi, gyenge...

Valaki leírná hogy mi, gyenge a gépemben a Sims 2-höz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy atom szar a gépem aminek az adatait leom, de az új gépem jelenleg rossz. A gépem adatai: Processzor: Intel Pentium 4 1.6GHz, Ram:512mb, Videokártya: Nvidia GeForce ti 4200 128mb. Mindig amikor játszok a játékkal, pár perc után az egész képernyőm fehér lesz, és újra kell indítanom a gépemet. Ha valaki letudná írni hogy mi túl gyenge a gépemben, azt nagyon nagyon megköszönném!
2012. febr. 26. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
csak minden rossz, de főleg a proci a legszarabb
2012. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg a memória is kevés. min.1G kellene
2012. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen nekem is 1 gigás rammal megy
2012. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy keresd meg google keresővel a gépigényt és ott választ kapsz :)
2012. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még 1 kérdésem lenne ezzel kapcsolatban... Létezik valamilyen patch a sims 2höz, hogy a windows 7en elinduljon? Mert nem indul sokak szerint de még nem jutott eszembe az új gépemen windows 7re rátelepíteni.
2012. febr. 26. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:

ikonnál jobb klikk tulajdonságok és kompabilitás.

ott állítsd át szerintem működni fog

2012. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!