Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőgépet ajánlan...

Milyen fényképezőgépet ajánlanátok 25-35 ezer között?

Figyelt kérdés
Néztem egy párat már de elég megosztottak a vélemények .Szerintetek melyik a legjobb márka és gép?(Eddig a Samsung pl 120 Olimpus D720 és a Finepix T200 tetszik)

2012. márc. 11. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a canon a legjobb : powershot a 3200 is
2012. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem fuji finepix van mikor vettem az volt a legolcsóbb de nagyon megvagyok vele elégedve és ami a lényeg hogy nem zabálja az elemet mint amiről a samsungok híresek. Két barátomnak van samsung s mind a kettő ezen szenved
2012. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és mégegy a fuji sd kártyával megy ami a legolcsóbb kártya.
2012. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még néztem canonból az ixus 115 hs-et az jó esetleg?
2012. márc. 11. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:

A samsung felejtős, az Olympus nak a legjobb a képstabilizátora és szép képet csinál. [link]


A fuji t igazábol nem ismerem, ezért nem is véleményezem.

Nekem samu és olympus van, az utobbi egy sp 600 uz és nagyon meg vagyok vele elégedve. legközelebbi egy panasonic lesz, mert azon van manuál fókusz.

2012. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!