Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy ps2-öm. Melyik a jobb...

Van egy ps2-öm. Melyik a jobb (biztonságosabb) megoldás letöltött játékok futtatására, a softmod vagy a chippeltetés?

Figyelt kérdés
Nem seretném ha baja esne a konzolnak.
2012. márc. 16. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Tok mindegy neki .. Egyedul az scph-7000x verzionak volt nyugje a chip miatt,de arra is van megoldas es aki chipet tesz bele,az tudja,hogy kell egy plusz lezervedelem panel hozza . A softmod hatranya,hogy iras elott minden egyes jatekot patchelni kell,hogy elinduljon es a szoftmod nem mukodik az scph-9000x verziokon mar.

Ami miatt a lezer mindenkeppen tonkre fog menni : a masolt lemezek olvasasahoz nagyobb lezerenergia szukseges ,sokkal hamarabb elhasznalodik a pickup emiatt -ellenben ha pvr802-es fej van benne,akkor az 1500Ft-ert rendelheto az ebayrol , kicsereleni pedig 5 perc :)

2012. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fuzzed válasza:
én a chippelést ajánlom, mert nem veszi annyira igénybe a fejet mint a softmod.
2012. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Az hülyeség,hogy a soft igénybe veszi a fejet,nekem 6 éve van softos ps-em és semmi baja nem volt soha pedig napi 3-4 órát nyomom (ha jó a játék).

De én is a chippet ajánlom, a JÓ CHIPPET!Nem a kokler munkát.Ha chippelteted mindenkép OLVASÓFEJ VÉDELEMMEL láttasd el!Mert ez kíméli és nem veszi igénybe a fejet.

-gronee-

2012. márc. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én meg azt mondom neked hogy a legbiztonságosabb ha a memóriakártyát chippelteted ki nem kell bele belepiszkálni a gépbe se sokkal jobb megoldás ez bármelyiktől a neten fennt van a programja csak lekell tölteni
2012. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Penddriveről HDD-ről nem lehet játszani?(mert így az olvasófej nem megy tönkre.)
2012. márc. 22. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet. A legutolsó verzió az SCPH700x,amibe még sok-sok forrasztással lehet HDD-t tenni ,az újabbakból kihagyták az ide vezérlőt , pendriveról meg soha nem is működött a módszer . De mint mondtam a pickup 1500 Ft körül van és intenziv használat esetén is elmegy simán egy évet .
2012. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már hogyne lehetne pendrive-ról! Sőt! Saját PCd-ről is lehet futtatni játékokat akár routeren keresztül is! Én is úgy tolom, mert kíméltetem a lézert, meg így csendesebb is. Segítek szívesen privátban is!
2012. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így kell elérni a kívánt eredményt:


[link]


Tesztelt, működik! (Kb. 10ből 7 játéknál)

2012. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!