Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az mitől van, ha időnként egy...

Az mitől van, ha időnként egy pillanatra elhallgat a zene olyan rendszeren ahol a lejátszó és az erősítő optikai kábellel van összekötve? De csak optikai kábelnél csinálja ezt. Miért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 16:04
 1/3 A kérdező kommentje:
A kábel nem sérült, és rendesen be van dugva a helyére, bár elég lazán áll benne, de szerintem ez alapból ilyen minden esetben.
2012. ápr. 10. 16:06
 2/3 anonim válasza:
Nálam akkor volt ilyen, amikor egy optikai kábel vége beletört a csatlakozóba (kívülről nem látszott, csak annyi hogy ferdén állt benne) és folyton elment a hangja. Persze pár nap után kiderült a baj. :) Nézd meg hogy nem -e valami hasonló
2012. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez teljesen egyenesen áll - úgy értem teljesen merőleges a készülék hátuljához képest. Viszont ha egy picit is megmozdítom, akkor már elhallgat, tehát valahol itt lesz a gond, de hogy tudom rögzíteni?
2012. ápr. 10. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!