Xbox 360 Skyrim szellem save?

Figyelt kérdés

Szóval Xbox 360 on volt egy 4 gb os (olcsó darab) pendrive amire mentettem minden féle játékmentéseket!


Elkedztem Skyrimezni, és egy kb hónapal késöbb szép lassan elekzdte megenni a profilomat a , ezt abbol is láttam hogy régebbi játék mentések amik rajta voltak elkezdtek corrupted fileá válni!

Itt már éreztem hogy kelleni fog inkább egy HDD, meg is vettem felcsaptam xboxra, elkedztem mindent átmásolni ahogy tudtam, szerencsére éppen átmásolta a HDD-re a Skyrim mentéseimet, de a profilt amiről mentettem a mentések már nem tudta átmásolni , így csak a mentések vannak meg éppen a HDD de onnan meg nem tudom átrakni másik profilra mert nem engedi!

Szóval ami történt van egy Skyrim mentésem (ugy mondottan) account nélkül ami csak ott van és nem tudom átmásolni másik accra mert nem engedélyezi a profilok közti cserét!

A felhasználom nincsen aktiválva LIVE-ra,és sajnos nincs sok ötletem hogyan sikerülne egy új accountra ráraknom ami már a HDD-em van!

Szóval akkor mi tévő legyek?


Ötleteket várom!


Köszönöm!


(Tudom hogy, ez nem kérdés de máshol nem találnék választ =/)



2012. ápr. 11. 18:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!