Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri elcserélni az xbox...

Pink07 kérdése:

Megéri elcserélni az xbox 360-ant egy Okostelefonra?

Figyelt kérdés

Most nekem két konzolom van, egy ps3 fat 40gb és egy xbox 360 japser. A ps3 használtan vettem még februárban, a god of war 3... és az ingyen multiért. De az xbox 360 még 2010-ben agusztus fele. Anno erre gyűjtöttem az összes pénzemet. Ez az első generiációs gépem, a ps2 után. Na, de a ps3 már több játékom van, mert jópárateladtam az xbox 360-tól, hogy meglegyen a pénz a ps3-ra, összegezve játékokkat és egy psp go-t adtam el, hogy megtudjam venni a ps3-mat. A ps3 olyan játékaim lettek, amiken lehet az interneten ingyen multizni, meg explusivok. De az xbox 360 két vezetékmentes karom van, a ps3 meg egy eredeti, meg egy siaxos, ami nem rezeg. De itt a játékok a döntök, és eladásra, vagy cserére raktam fel az internetre eladni, az xbox 360-nt.


Láttam is egy jó cserénektűnő dolgot, valaki keres xbox 360 cserébe egy Nokai c7 adna érte. Megnéztem és ez elégé okos telefonnak mondhato. Csakhogy, megérné-e nekem ez?

Van laptop is, internettel, adna valami újat egy okso telefon? vagy csak telefonálásra tudnám használni a ps3 és a laptop okán?


Volt psp go-m, és nem tudom, hogy ha mondjuk letöltenék a nokiac7 játékkkat adják-e azt a szinvonalt, mint a psp, vagy nem?


szerintetek mit tegyek, kicsit kötődök az xbox 360-hoz... de lehet, hogy jól járnák egy Okostelefonnal.



2012. ápr. 18. 12:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

elfelejtettem, még egy motorola defy is ajánlanak érte.


ezt adnám én egy xbox 360 jasperes 512bm konzol, egy 20GB HDD-vel, és az alapap dolgaival, kábelek, egy kar...stb.

2012. ápr. 18. 12:31
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


A játékok hozzák egy PSP színvonalát, sőt vannak szebbek is telefonra - azért egy Vita szintjét nem érik el.


A legfontosabb kérdés az esetedben az, hogy ha ennyit cserélsz, hogy mondjuk fél év múlva jó áron tudnád-e eladni a telefonod? A válaszom az, hogy nem, mivel annyira gyorsan jelennek meg az új modellek, hogy sokat zuhanna az értéke ennyi idő alatt. Míg mondjuk egy xbox azért ennyi idő elteltével is képes jó összegért elkelni.


Szerintem mivel van laptopod, RENDES masináid játékra, ezért a telefon szerintem felesleges számodra. Csak akkor érné meg, ha napi 1-3 órát legalább használnád netezésre és játékra. Szerintem mérleged a fentieket és úgy dönts. De én speciel nem adnám - ezért - az xboxomat :).

2012. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

a testvérem így gondolkodik.

De mondjuk milyen felsőkategóriás mobilért érdemmes elcserélni?

:D

2012. ápr. 18. 12:47
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
A C7 rossz telefon, a Defy meg 35-öt ér.
2012. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

akkor mit ajánlanátok? Pl LG optimus 3d


vagy valami más, vagy esetleg plusz péznt kérjek?

2012. ápr. 18. 13:04
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az csak hardveresen jó, szoftveresen rossz. Pénzt kérj + a Defy-t.
2012. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérj pénzt és akkor vehetsz akár keményebb telókat is pl.:

SE Xperia Play, esetleg iPhone 4s, Samsung Galaxy SII, Lg optimus 2X vagy 3D.

2012. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
akkor a defy plusz szerintettek mennyi pénzt kérjek? :D
2012. ápr. 18. 13:38
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit akarsz az xboxért mínusz 35 ezer.
2012. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
ez bizony kemény dió, mivel ven másik konzolod cserélj szerintem, de pénzt kérj rá
2012. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!