Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri elcserélni az xbox...

Pink07 kérdése:

Megéri elcserélni az xbox 360-ant egy Okostelefonra?

Figyelt kérdés

Most nekem két konzolom van, egy ps3 fat 40gb és egy xbox 360 japser. A ps3 használtan vettem még februárban, a god of war 3... és az ingyen multiért. De az xbox 360 még 2010-ben agusztus fele. Anno erre gyűjtöttem az összes pénzemet. Ez az első generiációs gépem, a ps2 után. Na, de a ps3 már több játékom van, mert jópárateladtam az xbox 360-tól, hogy meglegyen a pénz a ps3-ra, összegezve játékokkat és egy psp go-t adtam el, hogy megtudjam venni a ps3-mat. A ps3 olyan játékaim lettek, amiken lehet az interneten ingyen multizni, meg explusivok. De az xbox 360 két vezetékmentes karom van, a ps3 meg egy eredeti, meg egy siaxos, ami nem rezeg. De itt a játékok a döntök, és eladásra, vagy cserére raktam fel az internetre eladni, az xbox 360-nt.


Láttam is egy jó cserénektűnő dolgot, valaki keres xbox 360 cserébe egy Nokai c7 adna érte. Megnéztem és ez elégé okos telefonnak mondhato. Csakhogy, megérné-e nekem ez?

Van laptop is, internettel, adna valami újat egy okso telefon? vagy csak telefonálásra tudnám használni a ps3 és a laptop okán?


Volt psp go-m, és nem tudom, hogy ha mondjuk letöltenék a nokiac7 játékkkat adják-e azt a szinvonalt, mint a psp, vagy nem?


szerintetek mit tegyek, kicsit kötődök az xbox 360-hoz... de lehet, hogy jól járnák egy Okostelefonnal.



2012. ápr. 18. 12:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
a nokia c7 kilőve, mert az illető nem megy bele a postába, meg amúgy sem cserélnék már vele, mert sok fekete pontja van.
2012. ápr. 18. 14:08
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben nem cserélnék okostelefonra hamar meg lehet unni
2012. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
Mit? :D
2012. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
xboxot okostelóra
2012. ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem éri meg? lehet, inkább pénz kéne csak? vagy hagyjam meg? :D
2012. ápr. 18. 17:55
 16/18 A kérdező kommentje:
de egyébként leszőgezném, nem vagyok gazdag, csak ezeket mind meggyűjtöttem. :D értem arra, hogy nem költöttem semmi hülyeségre, és nem is járkáltam semhova. A csokik helyet a pénzt kértem. és abból lett az xbox 360- :D
2012. ápr. 18. 17:57
 17/18 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van? Ha van valamilyen androidos telefonod és egyelőre jó neked, szerintem ne cseréld el az Xboxot. Ha nincs és kellene egy okostelefon, akkor esetleg.
2012. ápr. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
egy samsung star 2 van, ezt is gyűjtésből vásoroltam. :D
2012. ápr. 30. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!