Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megtudná mondani valamelyikötö...

Megtudná mondani valamelyikötök, hogy mi a különbség az olyan Airsoft fegyverek között amelyek BAX vagy HOP-UP rendszer alapján müködnek?

Figyelt kérdés

Mert én most elöszőr eldöntöttem az életemben, hogy airsoftozni fogok.A csoport is megvan,hogy kikkel leszek meg a ruházat is megvan egyedül a fegyó hiányzik. :D


Ja meg amugy magát a fegyvert is kinéztem Cyma AK-74(Black)-et szeretnék.Mert hát az orosz fegyókat kedvelem. :D Meg nagyon kezdő vagyok/volnék a témában. :S


És az a helyzet ennél a fegyvernél, hogy nem is olyan drága...kb. 35.000...Na de mind1.Ja meg aki válaszol az létszives azt is írja oda hogy erről a fegyverről mi a véleménye amit venni akarok. :)


2009. jún. 20. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Nowar Hungária Kft. szívesen segít ;)


[link]

2009. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ismerem az oldalt. :)


Már nézegettem néha-néha rá.Meggondolom a tanácsod

2009. jún. 20. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:
A Cyma Ak-74 remek fegyver, jó választás, a nowar-on viszonylag jó áron is kapható(26250ft), de érdemes venni még pár tárat és jó sok lőszert is. Ja és nem árt bele tenni egy erősebb akksit.
2009. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja még egy kérdés. :D


A Nowar kft. honlapján miért van az, hogy a Cyma AK-74 nincs raktáron jelzéssel ellátva?

2009. jún. 23. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Elő kell jegyezni, mert jelenleg nincs nekik. Ha előjegyzed akkor fognak rendelni.
2009. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ja, hogy rendelni lehet csak és elő kell jegyezni???


Mert én úgy szeretném megvenni, hogy én magam venném kézhez a fegyvert személyesen.Persze felnőtt jelenlétében. :)

2009. jún. 24. 01:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is. Habár nem tudom én mindig otthonról rendelek mindent ami airsofthoz kell.(fegyó, skuló, tárak, egyéb tartozékok)
2009. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én jobban szeretem, ha a dolgokat saját magam veszem kézbe és úgy átvenni a dolgokat, mert nem akarok problémázni a rendeléssel...
2009. jún. 25. 20:07
 9/11 anonim válasza:
A rendelésről annyit, hogy az egyik barátom nemrég rendelt vmilyen airsoft fegyvert még márciusban, meg is jött egy hónapon belül, és azóta is az MKH-ban áll. Igen, 6 hónapja...
2009. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Vegyél inkább Dragunovot JG-t 40000-ért azzal többre mész
2010. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!