Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a lényes különbség a Slim...

Mi a lényes különbség a Slim (vékony) és vastag PS2 között?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már kérdezték de oda nem mentek válaszok, szóval itt megkérdezném. Vastagom van és kezd "bedögölni" és szeretnék egy vékonyat venni majd. DE ugyanerős procija van mint a vastagnak? Azt tudom h halkabb, meg tök faszán néz ki meg minden... de belé lehet dugni az eye toyt még? (PS2-höz kamera) Meg sokáig bírja a játékokat? és még az lenne a kérdésem hogy jól bírja a "strafát" Ha valaki részletesen válaszolna, azt nagyon nagyon megköszönném :) .
2012. ápr. 19. 19:45
 1/4 A kérdező kommentje:
* Lényeges különbség
2012. ápr. 19. 19:45
 2/4 anonim ***** válasza:
a vastag annyiba jobb hogy lehet bele tenni hdd-t igaz külső vinyot is lehet rákötni a slimre de ahoz buhera kell nagyon strapás kis gép nekem még mai napig működik pedig lassan 8 éves :)(slimre értem )
2012. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kihagytam igen lehet rá kötni eye-t :D
2012. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké de ez a vastga már 12 éves, de amíg még jó azt kihasználom
2012. ápr. 20. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!