Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri flasholni az xboxot...

Megéri flasholni az xboxot "szegény" embereknek?

Figyelt kérdés

most beszek egy újat 1 game van hozzá lego sw III néztem és rendes játékok csak ilyen 7-12ezer forinttól vannak

én nem akarok annyit rákölteni viszont a flasholás is 10 ezer forint + évente kellene mindig + dvd árak stb... szóval nektek hogy van? a flashos is megéri?( online nem akarok játszani)


2012. ápr. 23. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Flashelés 10k/év, 1db DVD kb 75ft, kiírsz mondjuk 100db-ot az összesen 17500, ebből pont másfél eredeti játékot tudsz venni. Szerinted akkor megéri flashelni?
2012. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szegény ember ne vegyen xboxot. az luxus.
2012. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

könnyű ilyet mondani a gazdagoknak... de ha én egyszer szeretnék vele játszani? most mi azzal a baj ? 1-2 embernek kivan nyalva a ******-ja (kinek nem inge ne vegye magára)

és itt osztja az észt.Más meg megküzd a pénzért közben eltartja a családját és a vágya az h teljesítse a gyermeke vágyait(persze határokkal).Nem azt mondom h mindent megteszek neki de szeretjük egymást most hogy páréve nem vettünk semmi komolyabbat és elnézve a tanulását szerintem kijár neki.Csupán nem akarok azért annyi pénzt kidobni rá ...tudjátok MAGYARORSZÁGON élünk...

2012. ápr. 23. 22:21
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem nem éri meg.

Ha nincs rá pénze az embernek, keressen más hobbit, nem kötelező videójátékokkal játszani.

És egyébként habár luxuscikknek számít, egyáltalán nem drága, 45000 egy xbox, 3-5ért már nagyon jó játékokat lehet venni.

"tudjátok MAGYARORSZÁGON élünk..."

És? Akkor bármit el lehet lopni, lehet csalni, hazudni, amihez csak kedvünk van? Akkor a cigányok is csak Magyarországon élnek, amikor kirabolnak fényes nappal az utcán?

Ha letöltesz egy játékot egy rakás ember munkáját lopod el, sz*rsz a képükbe, miközben az ő munkájukat élvezed, legtöbbször ráadásul ez heves fikázással is jár...

A másik, hogy az egész videójátékozás is teljesen elveszti egyrészt a varázsát, másrészt a lehetőségek legnagyobb részét.

Ha drága lehet venni PS2-t, van rá millió játék használtan, fele annyiból meg lehet úszni és ugyanúgy lehet baromi jókat játszani...

Arról nem is beszélve, hogy legtöbbször azok töltögetik habzószájjal a játékokat, akik 3D ledtévén játszanak, kinectes xbox-szal...

2012. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Illetve hozzátenném, hogy én is jelenleg olyan csóró vagyok, mint sokan kevesen (amikor vettem a konzolt még jobban álltam), mégsem jut eszembe flashelni, inkább gyűjtögetek 2-3 hónapot egy jobb játékra, vagy veszek 200 ft-ért egy havi liveot és multizok a haverokkal...

Lehet így is.

2012. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 LinuxPower ***** válasza:

Erről az jut eszrmbe, amit valaki már írt itt gyk-n egy másik kérdéshez:

Autót se úgy vesz az ember, hogy épp van rá pénze, de benzinre már nincs...

2012. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nem értem miért írtok ennyi hülyeséget... xbox 45 ezer ft nem nagy tétel 1 szegényebb embernek sem de ha flashelni akarja flashelje szerintem megéri ha nem játszik neten most 5 játékot akarsz venni is 60 ezret kell kifizetni... nevetséges a konzol árja jó öreg gépre letöltöm ingyen és már megy is... csak akkor fizetek ha neten akarom tolni lehet szidni de minek fizessek ha ingyen is le tudom szedni. ja kocsit ide írni mert nem 1 árba van amúgy meg a legtöbb embernek kocsija is van még a szegényebbnek is.
2012. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

Jól beszélsz könnyű ilyet mondani a gazdagoknak!!!!!

Én megyek holnap lopok egy Porschet bár nem engedhetem meg magamnak mert "szegény" ember vagyok de ha én egyszer ilyen kocsit akarok?Most mi azzal a baj?Magyarországon élünk basszátok meg!

2012. ápr. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#7-es, alig látszik, hogy alig vagy aluliskolázott...

Nem csoda, hogy hobbiból lopsz. :)

2012. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A warez mindig is egy örök téma, sokan élnek is vele és fognak is.

Mindenkinek szíve joga eldönteni.


Ami engem illet, én annak idején flashelve vettem PS2-t és PSP-t is, viszont a PS3-at és Vita-t már nem tervezem feltörni.

Az ok tök egyszerü: nincs huzavona, hogy a netröl leszedett cím jó-e, hanem az originál autom. megy.

Meg van jó pár, de ami szerintem a legfontosabb: multiplayer.

PS2-re volt vagy 50 flashelt játék, annyiból állt ennek többsége, hogy egyszer kipróbáltam, aztán auf wiedersehen.

Most?

Körbenézek a neten, melyik játék jön be a legjobban nekem, van-e hozzá multiplayer stb.

Ha megvan, megveszem, utána keresek ismeröst, akinek szintén megvan és toljuk online. Van olyan játék, ami több, mint 2 éve megvan és a mai napig szoktam vele online játszani haverokkal, mert megunhatatlan.

Van vagy 15 játékom (több, mint harmada a PS2-es korszaknak) és sokkal többet játszok így.


Szóval ha nincs nagy igény és pl. elvan a gyerek 2-3 hónapig egy-egy játékkal, akkor lehet érdemes lenne eredetiben hagyni a gépet, már csak a multiplayer és a garancia miatt. Aztán mindennap egy 100 Ft-ost dobtok egy malacperselybe, azért ne ám már, hogy az ember ennyit ne tudjon áldozni a hobbijára. :) + A megunt játékot be is lehet cseréltetni, aztán sokkal olcsóbban kapod meg a legújabbakat.


Azt a lehetöséget választod, amelyiket akarod! :)

2012. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!