Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3ledes Xbox360-ast érdemes...

3ledes Xbox360-ast érdemes megjavíttatni?

Figyelt kérdés

2006-2007 körül lehet, Hitachi meghajtóval, 512MB memóriakátyával , 4GB-os pendrivével , 1 karral !

[link]

Itt javíttatnám meg + Kisvárdán flashelnék ki LT 2.0-ára !

Szóval, megéri megcsináltatni ? Utána nagyon fogok rá vigyázni, napi 2, max 3 órát fogok rajta vigyázni, minden DVD-t tisztára törlök mindig, meg lesz bedugva mellé ventilátor 2-es fokozaton és hadd fúja ! Szépen kérem válaszoljatok .!:)



2012. máj. 1. 16:42
 1/1 anonim válasza:
Nekem szintén 3ledes Xboxom volt és megjavíttattam (bár elég drága volt). Nekem akkor azt mondták, hogy megéri. Tökéletesen működött fél évig napi 1-2 órát ment is. Utána nem bírta tovább... Én személy szerint azt javaslom, hogy vidd el szervizbe, és ott megmondják az állapotától függően, hogy megéri e.
2012. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!