Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri venni 1...

Szerintetek megéri venni 1 ibook g3-at?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
g3-at már nem vennék . Az Osx-el való ismerkedésre jó lehet,de nagyon hamar ki fogod nőni és nem utolsó szempont,hogy az elmúlt néhány évben gyakorlatilag megszünt a motorola processzorok támogatása, kizárólag csak intelre jönnek ki programok.
2012. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha megveszem akkor nem nagyon tudok rá alkalmazásokat,játékokat ?Ha netán megnéznéd lépj fel a jofogas.hu-ra és a megyek kozul valaszd BUDAPESTET!!!! És ird be hogy apple ibook es onnan szerintem megtalalod
2012. máj. 5. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerem a gépet - én 2007 környékén már G4-essel kezdtem az almás pályafutásomat, de nagyon rövid idö után eladtam és intel core2duo procis macbook pro lett belöle. Alap dolgokra jó,de nem szabad sokat várni tőle. Egy komolyabban kódolt video simán akasztja a gépet.Elvileg 10.5-ig támogatja az osx a motorola procikat is,de gyakorlatilag már a 10.4-et sem javasolnám erre.


Egyébként a 45eFt irreálisan sok érte - egy első generációs macbookot is majdnem kapsz ennyiért ,de G4-et mindenképpen.

2012. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem jol lattad mert ibook g3 25.000-ft neztem macbookot is de az 220.000 .de szeretnek szulinapomra 1iphone 2g-t mert (lenne penzem ipadra is) de eloszor laptopot veszek na szoval neztem iphone 2g-t 18.000 ft ert meg ipod touchot es ugyanennyiert (20.000 ft) ipod classicot de nem tudom mit kene venni
2012. máj. 5. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez volt a legelsö hirdetés : [link]


-közben megtaláltam a másikat is -de azt még annyira sem javaslom - nincs benne wifi (airport) és tényleg óriási régi gép .

2012. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De amit en lattam az 25.000 ft arra mondid hogy rossz
2012. máj. 6. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!