Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Eladó vieómagnót megéri...

Eladó vieómagnót megéri hirdetni? Egyáltalán lenne rá kereslet szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Kétlem.


Még modern eladható dolgokra sincs, minden féláron kellene mindenkinek, vagy ingyen.


Meg alapból is bizalmatlanok az emberek..


Melóztam műszaki boltban imserem a vásárlói szokásokat.


Inkább bevállalják a garancia miatt 2x annyiért a cuccot áruhitelre, minthogy megvegyenek valamit féláron.


De van oyan elvetemült amelyik a vételár 30% ért a végösszegen felül képes még teljeskörű 1-2 év kiegészítő garanciát is venni egy akármihez is, amely arra is kiterjed, ha a gyerek összetöri a cuccot véletlenül szóval nem csak a törvény szerinti rendeltetésszerű használat esetére adott garanciáról van szó.



Emiatt nincs piaca a használt cuccnak, még annak se nagyon ami ki se volt bontva.

2012. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Napkiraly válasza:
én adtam már el régi nagy floppymeghajtót is. Megnézed más mennyiért árulja, felteszed vmi ingyen helyre,azt előbb-utóbb elviszik
2012. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nézd meg pl. itt:

[link]

2012. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megpróbálom!
2012. máj. 7. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!